Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможни прекъсвания в работата на форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Възможни прекъсвания в работата на форума

    Mitko написа:
    Колеги налага ми се спешен ремонт на ел. инсталацията (смяна на ел. табло). Възможно е да има нарушена работа на форума и прекъсвания. Извинявам се за неудобствата
    Няма проблем Мите, тъкмо от таймаутовете страстите на някои могат да се поохладят!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    #2
    Re: Възможни прекъсвания в работата на форума

    Nino написа:
    Mitko написа:
    Колеги налага ми се спешен ремонт на ел. инсталацията (смяна на ел. табло). Възможно е да има нарушена работа на форума и прекъсвания. Извинявам се за неудобствата
    Няма проблем Мите, тъкмо от таймаутовете страстите на някои могат да се поохладят!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
    Или да се нажежат ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      В последно време наблюдавам проблеми с отварянето на форума. Или се зарежда адски бавно или въобще не работи в един момент. След това се оправя но не за дълго. Не знам на какво се дължи това - на претоварване на сървъра или на лоша интернет свързаност ?Този ефект го наблюдавам и от двете места от които ползвам интернет - едното е DSL на БТК, другото - bol.bg.

      Коментар


        #4
        и при мен е такамислех че е от доставчикано и на работа и у нас става така
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          sev написа:
          ..........
          ilkor написа:
          .........
          Спокойно ... ще се оправи всичко ....
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            Брееейййййййййй, браво Мите,че каза. Бях тръгнал да се карам с администратора в работата, че ми е ограничил форума, щото кисна доста в него. А докога ще продължи ремонта :D :D :D

            Коментар


              #7
              Ремонта вече приключи.
              На мен продължава да ми прекъсва. От време на време нито една страница от клуба не се отваря. След известно време като натисна рифреш бутона си се зарежда нормално.Не знам дали това не се дължи на стила ми на браузване - обикновено отварям по много страници (примерно всички теми с непрочетени постове в един раздел) и после ги чета.

              Коментар


                #8
                На мен продължава да ми прекъсва...
                При мен също. При това през два различни доставчика. Явно повредата не е в нашите телевизори... :D Митко, ще ни осветлиш ли?
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар

                Working...
                X