Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 1.6 i.e. DOHC - Чибурашка заминава...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 1.6 i.e. DOHC - Чибурашка заминава...

    Здравейте. Ето че дойде време да се разделя със Злата Чибурашка. Много красиви и безценни моменти ни свързват, с нея хванах и жената... но времето си е казало тежтата дума.Колата ще е в движение до края на август по Варна докато и изтече прегледа, след което се започва за части. До края на септември каквото е продадено - продадено, останалото на скрап. Тези срокове не се обсъждат, защото съм и харесал достойна малка заместница и трябват още малко парички Пускам тази тема за да видя дали ще има интерес, цените ще са символични и както казах, разглобяването ще започне след 1.09, такака че, засега само събирам инфо на кой какво може да му потрябва.Нещата които не стават за директна продажба или са със забележки от мен са:1. Десен преден калник, десни врати - удряни и китвани от мен2. Задни калници и двата - гнили3. Предно и задно стъкло - много надрани4. Пластмаси от купето - боядисвани са светли от мен преди година и малко. Стават само ако на някой му се занимава, дават се комплект за символична цена всичките. Имам номера на спрея ако нещо се надере при сваляне. Транспорт на собствен риск, ако някой се навие все пак 5. Тапицерии за вратите и таван - пак като пластмасите, претапицирани са много успешно от мен на ръка (има очевидци), пак комплект, бели, за символична цена.6. Мотор - мисля че е много добре, единия болт на капака на единия разпределителен вал обаче изпусна преди години, заваряван е алумина, но си сълзи по малко масло. Долива се по литър масло на повече от година период.7. Газовата вече няма плочка - подарена е иначе е работило до последно.8. Дясно огледало - строшено от вандали преди месец...За останалото - питайте

    #2
    Искаме сними
    Sedicivalvole (Racing Rosso)now
    GTV 2.0 (612 A)now
    E60 530D now.. hate it big time :D
    Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
    Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

    Коментар


      #3
      _power_ написа:
      Искаме сними
      Скоро ще пусна, ама сега съм командировка доста далеко... като се прибера обезателно.

      Коментар


        #4
        Погледнах в гаража ти и видях ,че е със спортен волан ,и искам да те питам какви пари би го дал ,заедно с фланеца...Готов съм да се разделя с 20-на лева...Ако си съгласен ,запази ми го!Поздрави!
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          Predatorsi написа:
          Погледнах в гаража ти и видях ,че е със спортен волан ,и искам да те питам какви пари би го дал ,заедно с фланеца...Готов съм да се разделя с 20-на лева...Ако си съгласен ,запази ми го!Поздрави!
          Уви, нямаш късмет... замина преди няколко месеца по канален ред, беше заприличал на нищо, кожата се нацепи много лошо накрая и го смених, сега си е със стандартен типовски с 4 спици.

          Коментар


            #6
            И аз чакам снимки.Крило на 5-та врата има ли ?
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #7
              Вторите ключове от Чебурашката са у мен. Ето снимка на Живка и Чебурашка. Боли ме сърцето, че тая кола си заминава. Невероятни спомени имам с нея. Смесителната плочка на газовата я взех аз, щото ми искаха 100 лева за нея. Всичко останало е налично. Двувалка, като двувалка. Особеното е, че е с механични стъкла и механични брави и стрелкови уреди.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Ако чебурашка е колата в дясно на снимката виждам,че има крило.Ако е възможно си го запазвам и моля автора на темата да се свърже с мен на ЛС да се разберем.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    bubachko написа:
                    Петъре, имаш ли карбуратор бе? На брат ми му трябва, ама е калпазанин и не влезне тук да се порови, та се налага да питам вместо него.
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #11
                      Ляв спирачен апарат и волан - договорени, крилото отзад запазено, но непотвърдено Ники, моноинжекция е...

                      Коментар


                        #12
                        ъпТаван и кори за вратите договорени

                        Коментар


                          #13
                          bubachko, интересува ме дюзата на моното, или ако не е дупчено за газ, направо целия блок на моното с все ТПС, МПХ, бенз. регулатор и другите по него накичени Когато ти е удобно и стига да не съм закъснял може да минем на ЛС, за да се разберем за тези неща.
                          PUNTO ZERO

                          Коментар


                            #14
                            Ето няколко снимки на Чибурашката от днес! Утре ще я разглобяваме и ще добавя още на детайлите и възлите.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              ...и още.
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X