Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Джанти FIAT STILO 16" + почти нови гуми Uniroy

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Джанти FIAT STILO 16" + почти нови гуми Uniroy

    Здравейте колеги,Пускам в продажба джантите и гумите си, тъй като минах на 17-ки.Джантите са оригиналните от FIAT STILO 7J x 16 ET 41 със 7 лъча. Джантите са последно изправени перфектно в Диана. Нямат никакви заварки, отчупвано и така нататък, вървят си с 4-те капачки.Гумите които вървят към джантите са Uniroyal The Rain Expert 205/55/R16 91V TL DOT09. Много качествени гуми, карани 1 сезон само градско в София и имат навъртяни много малко километри, без балони, еднакво износени.Реална снимка: Цена на комплекта 500 лева. Бонус болтове за монтиране.При интерес мога да предложа и комплект зимни гуми пак за горните джанти BFGoodrich G-Force Winter 205/55/16 DOT08 мисля бяха, също с много грайфер. Карани са 2 сезона само градско. Цената е по договорка ако има интерес за големия комплект.Пак казвам всички компоненти са без забележка и не ми се разделя с тях, но купих 17-ки и са ми ненужни.От София съм.За връзка: тук, Skype или най-добре мобилен телефон: 0889358543 - Радослав
    '08 Alfa Romeo 147 Q2
    ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

    #2
    Преобух се! Само имам забележка към обявата, че не получих "Бонус болтове за монтиране"

    Коментар

    Working...
    X