Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Довиждане фенове!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Довиждане фенове!

    Както повечето знаят вече от утре ще ме закопчаят тъпите шапкари!Много е гадно ама няма измъкване!Искам да ви помоля за нещо!Все някой веднъж седмично да пуска в тази тема нещо-каквото и да е да знам че не съм забравен и като излезна от "Тъпаците" да си пусна форума и да ми стане го’т на сърцето Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Мерси за всичко което сте ми дали като мнения и знания отностно нашите колици - и най вече за новите и готини хора с които се запознах!!!БЛАГОДАРЯ ВИ
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    ко си направил бре

    Коментар


      #3
      Отива войник бре !!!!!!!!
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #4
        ахаа е лека служба тогава и умнатада те попитам къде влизаш

        Коментар


          #5
          Колега, нема се плашиш Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 , Кво си се размекнал. Всичко ще мине както трябва.Аиде и по-скоро да се върнеш, с нетърпение ще те чакеме във форума Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
          FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

          Коментар


            #6
            Не им се стягай на фуражките.След 6 м. ти ще излезеш,а те ще останат!Лека служба и много отпуска
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар


              #7
              Лека служба. По мое време имаше една приказка ,,Службата е тежка но за сметка на това продължителна.,, Сега докато се усетиш и си вън.

              Коментар


                #8
                Re: Довиждане фенове!

                BO написа:
                Както повечето знаят вече от утре ще ме закопчаят тъпите шапкари!Много е гадно ама няма измъкване!Искам да ви помоля за нещо!Все някой веднъж седмично да пуска в тази тема нещо-каквото и да е да знам че не съм забравен и като излезна от "Тъпаците" да си пусна форума и да ми стане го’т на сърцето Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Мерси за всичко което сте ми дали като мнения и знания отностно нашите колици - и най вече за новите и готини хора с които се запознах!!!БЛАГОДАРЯ ВИ
                Аз си помислих че отиваш в пандиза Пожелавам ти лека служба
                _______________________________________
                0885261834

                Коментар


                  #9
                  Хич да не ти пука - ден да мине, самун да загине е там.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Е-е-е-еххх!Родната казарма :D На мен ми беше готино,ама защото бях като на работа там с тази работа,че не ми плащаха,а ме пускаха отпуски повече.Не се притеснявай,само запомни девиза на военните:"МОКРОТО Е ЧИСТО,БОЯДИСАНОТО-НОВО!" :D :D :D Другите им девизи са в същия стил.А ето ти и един виц:Срещат се американски и български генерал.Нашия се хвали:-Знаеш ли,че един бълг.войник дневно получава по 2000 калорий?Американския:-И какво от това,при нас дневната дажба на човек е 4000 калорий!Българския:-Лъжеш!!!!Не е възможно един войник за един ден на изяде два чувала цвекло!!! :D :D :D Айде лека и от мен!
                    SKODA 105L '78
                    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                    FIAT 126p '89
                    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                    GRANDE PUNTO 1.2 '06

                    Коментар


                      #11
                      Лека служба !

                      Лека служба и от мен !
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                      КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                      КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                      КУПУВАМ: Спортен волан

                      http://www.tempra-clube.hit.bg
                      http://www.tempras.myfreebb.com

                      Коментар


                        #12
                        Лека и безаварийна Доколкото си спомням в плевен ще бъдеш, да знаеш там жените са страшни, ама докато дойде време да те пускат градски....

                        Коментар


                          #13
                          Хей р ти да не се уплаши от някаква казарма--по някога трябва да правиш неща които не желаеш............ Айде лека и доходна /както вече е модерно да се казва/
                          Croma 2.0 ie
                          www.italcars.org

                          Коментар


                            #14
                            Лека и от мене , но малко се обидих Аз съм военен от 10г. и още не съм се сдухал, така че няма страшно ,дръж се мъжки и ако дойдеш при мен да служиш
                            Италианските коли са номер 1

                            Коментар


                              #15
                              ееееееееееееееееееееееееее, аман от военни---на работа ,в кьщи, вьв форума.............
                              Croma 2.0 ie
                              www.italcars.org

                              Коментар

                              Working...
                              X