Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Landi Renzo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Landi Renzo

    Колеги намерих едно местенце в София където ще ми сложат Ланди Ренцо за 450лв. в Младост 3 ета да питам-някой слагал ли е там, доволен ли е или изобщо който има обикновена Ланди Ренцо ще съм благодарен да сподели мнения че почти съм се ориентирал вече и искам да знам да не си сложа таралеж в гащите с това Ланди...
    N.Y. State of Mind

    #2
    От постовете на колегите от София виждам, че там най-популярните марки газови уредби са Ловато и BRC. В Ямбол имаме дистрибутор на Ланди Ринцо и вероянто за това поне 80% от автомобилите са с такива газови. Вече карам втори автомобил с такава уредба и имам собствено мнение за тях, а то е "отлично". Не са ми създавали никакви проблеми. Мой приятел - таксиметров шофьрор вече има навъртяни поне 50 000 км с такава уредба монтирана на нова "Лада" 1500 16V - инжекцион и няма оплаквания.
    Peugeot 301
    Punto 1.9 JTD - на жената

    Коментар


      #3
      Ланди - Ренцо казват, че е малко по-добра от чисто Ланди. Колко е вярно не знам, но знам, че е по-скъпа от Ланди и може би поради тази причина не се среща често. Мисля, че не си слагаш таралеж. Колкото до цената струва ми се че бива. Аз моето БРЦ го слагах в Търново за 370лв.
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #4
        Ами има и още нещо...дали примерно като дойде време да се сменят мембранки ще се намерят така лесно както на Ловато например или БРЦ?Или пък някой чарк ако се прецака?Щото Ланди Ренцо май не са толкова разпространени уредби като Ловато или БРЦ...
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          оо ти се завърна. ще се намерят спокойно, обаче ми се струва, че е твърде вероятно този испарител да надживее колата ти, предполагам ако го вземеш нов и не е някой ментак ще изкара 3,5-4 години. това ти е най-малкия проблем
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            ЕЕЕЕЕ, градски айде сега...да се надяваме че Злото Типо ще изкара още малко :D
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Re: Landi Renzo

              sachma написа:
              Колеги намерих едно местенце в София където ще ми сложат Ланди Ренцо за 450лв. в Младост 3 ета да питам-някой слагал ли е там, доволен ли е или изобщо който има обикновена Ланди Ренцо ще съм благодарен да сподели мнения че почти съм се ориентирал вече и искам да знам да не си сложа таралеж в гащите с това Ланди...
              Това да не би да се намира на пътя между Младост 1А и Младост 3?Не ти препоръчвам да слагаш АГУ в този сервиз
              http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
              Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
              FIAT Punto 02' 1.9 JTD
              FIAT Punto 99' 1.7 TD

              Коментар


                #8
                Re: Landi Renzo

                Dodo 155 написа:
                Това да не би да се намира на пътя между Младост 1А и Младост 3?Не ти препоръчвам да слагаш АГУ в този сервиз
                сервиза точно на 2-та завоя един след друг ли,до него има и бояджия и китайски,за него листава въпрос

                Коментар


                  #9
                  Ми май за него, занимават се само с Ланди Ренцо.Ма щом казвате май няма да е там...
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    Поставянето на газовата де...
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      абе там са ми приятели и не съм чул лоши отзиви за тях,да не ги хваля ама щом и от други градове ходят там за монтаж на газово,значи има защо

                      Коментар

                      Working...
                      X