Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам Предни спирачни дискове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам Предни спирачни дискове

    Дисковете ги купих от колега тук във форума, на следващия ден обаче ми дойде доставката на спортните такива и тези няма да ги ползвам 35лв цена, абсолютно перфектни са ! Предни спирачни дискове - 257мм/20мм, двойни, вентилирани, дупки за болтове за джанти 4х98мм , центриращ диаметър 59мм. страна на монтаж: предна ос дебелина [mm]: 20 диаметър [mm]: 257 дълбочина [mm]: 50,7 вид на спирачния диск: вентилиран дебелина на спирачния диск [mm]: 20 брой на дупките: 4 центриращ диаметър [mm]: 59 Стават за - Ланчия Тема, Ланчия Ипсилон след 10/03, Ланчия Муса след 10/04, Ланчия Делта HF 4WD 1986-10/87, Ланчия Дедра, Алфа 145/146 някои модели, Алфа 155 някои модели, Алфа 164, Фиат Брава/Браво, Фиат Барчета, Фиат Крома, Фиат Идеа, Фиат Линеа, Фиат Мареа някои модели, Фиат Палио, Фиат Пунто Турбо GT 1.4 след 11/93, Фиат Пунто ІІ след 9/99, Фиат Гранде Пунто 10/05, Фиат Скудо някои модели, Фиат Стило/Стило Мултивагон 1.2 и 1.4, Фиат Темпра/Темпра Бреак някои модели, Фиат Типо някои модели, Фиат Улис 1.8 6/94, Фиат 500 1.4 10/07,

    #2
    ето снимка
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Re: продавам Предни спирачни дискове

      колега,това цената на 2-та спирачни диска ли е 35лв? И стават ли за брава 2000-та година

      Коментар


        #4
        Да, на двата е Взех ги от колега от форума, просто вече имам други изръсих се солидно за тях, и тези не ми трябват тоест - някой да гивзима защото си заслужават За тази Брава не знам дали стават, ако са ти вентилирани , и са 257мм , значи са твоите

        Коментар


          #5
          дисковете вече са в мен и са перфектни Мерси на колегата

          Коментар

          Working...
          X