Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам джанти за Пунто 13"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам джанти за Пунто 13"

    Здравейте колеги! Намерих си джанти 14" и реших, че мога да помогна на някой който се интересува от13-ки, е срещу някой лев разбира се. Можете да ги видите тук http://bisplus.free.bg/ давам ги с гумите на цена от 280лв. :D :D :D
    не карам бързо, аз просто летя на ниско

    #2
    Би трябвало да стават за Типо нали?И какви са гумите точно?
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      ами според мен бе трябвало да стават.предните са MARANGONI 155/70/13 m+s , а задните са със същите параметри но на YOKOHAMA. :D
      не карам бързо, аз просто летя на ниско

      Коментар


        #4
        za dgantite

        Колега, каква е цената на джантите които предлагаш?
        Ducato,Tempra 1.8SLX,Croma 2.0 16V,Innocenti 1.7D, Panda 4x4 Sisley-скудерията ми

        Коментар


          #5
          Ми цената малко по-горе нете ли устройва? Аз лично смятам, че е добра.
          не карам бързо, аз просто летя на ниско

          Коментар


            #6
            пича пита за цена на джантите - без гуми и явно тая цена е ДОБРА само за тебе :D :D
            ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
            o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

            Коментар


              #7
              Имам същия модел само че са 14 и съм много доволен, а цената е доста прилична.
              Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
              Brava 1.4 12V SX

              Коментар


                #8
                ако питаш за цена без гумите такава не съм предложил тъй като смятам да ги продам с тях. а за това дали цената е добра, според мен си е доста прилична(е но това все пак това си е мое мнение)
                не карам бързо, аз просто летя на ниско

                Коментар


                  #9
                  Колко грайфер има в гумите и може ли да ми снимаш и DOT.

                  Коментар

                  Working...
                  X