Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачни дискове Делфи.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачни дискове Делфи.

    Колеги,някой от вас има ли впечатления от спирачни дискове Делфи?

    #2
    На предишната си кола Пежо 405 бях сложил дискове и накладки Делфи и не останах очарован - много пари за нищо - свиреха при спиране, а за 2/3 от износването на накладките дисковете загубиха близо милиметър за около 20 000 км струва ми се ненормално. А и с дискове на други фирми и накладки такъв проблем не съм имал. Ако те интересува може да проверя на каква цена мога да ти намеря нови дискове само ми кажи какви са твоите- плътни или вентилирани и какъв диаметър

    Коментар


      #3
      Вече взех тези и дори ги монтирах,а накладките ми са Симер.Размера на дисковете е 257мм,невентилирани са.Като ги покарам ще разбера как са.

      Коментар


        #4
        peho написа:
        Вече взех тези и дори ги монтирах,а накладките ми са Симер.Размера на дисковете е 257мм,невентилирани са.Като ги покарам ще разбера как са.
        късно видях темата но мога да ти кажа /не изкам да те разочаровам/ че си направил "убийствена комбинация" в смисъл че нито дисковете са стока пък да не говорим за накладките
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Добре тогава кажете нещо което е качествено.

          Коментар


            #6
            peho написа:
            Добре тогава кажете нещо което е качествено.
            аз бих ти препоръчал ATE или TEXTAR това за мен е най доброто, друг е въпроса дали в габрово можеш да намериш, аз в пловдив трудно намирам свестни работи при условие че се занимавам с продажби на авточасти
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Текстар си е марка само цената им да не беше толкова солена. Имам чуството че в всеки град се предлагат различни марки накладки тая марка СИмер не съм я чувал. Ако ви нашиша какво се предлага в Търново сигурно някои от тях и вие няма да сте ги чували. При мен удобното е че поне мога да опитвам с различни марки и да подбирам най доброто отношение качество и цена.

              Коментар

              Working...
              X