Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Природни забележителности около Триград?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Природни забележителности около Триград?

    Здравейте колеги , предстои ме пътуване до Триград и мисля да посетя пещерата Дяволското гърло , някой ходил ли е там ? и имали ли други природни забележителности които могат дасе видят по пътя до там, понеже аз съм от Русе и мисля да си направя нещо като екскурзийка за 3-5 дена хем да поопознаем родината си .
    темпра 1,9тд

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=64637само да добавя - преспах в един хотел 4 км. след Ягодинската пещера - Попини лъки. потърси в интернет ако те интересува. ако ходиш там - в ресторанта имат един сач - специалитет с манатарки... ммммм... и внимавайте как поръчвате, щото порциите са огромни! С един сач, една шопска салата и едни пържени картофи със сирене се нахранихме с жената и щерките / на 3 и 7 г. тогава /
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Благодаря колега
      темпра 1,9тд

      Коментар


        #4
        Орлово око над Ягодина!
        Fiat Bravo 1.4 Tjet 150 Emotion

        Коментар


          #5
          Ако минавате през Смолян, отбийте се и до пещерата Ухловица, която е в близост, тъкмо ще минете и през самото село Смилян, така известно с боба си. Ние това лято я посетихме и може би заради пресните впечатления, ни се стори по-хубава и от Ягодинската. Вътре има и свирещи по подобие на арфа сталактити, които, за съжаление, само екскурзоводът демонстрира, но ние го накарахме да ги "просвири" още веднъж на излизане, за да може да ги снимаме с камера.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            Ето по-подробно от мен, бях в региона за последно преди 2 седмици- Чудните мостове е уникално място, но трябва да го предвидиш на отиване или на връщане, защото не е чак толкова близо до Триград.- Дяволското гърло и ягодинската пещера са ясни, но има и трета - Харамийската. Пада се точно срещу Дяволското, но 50-на метра нагоре в скалите Качването е с водач, катерене, после през тесен отвор и спускане с тролей в огромната зала колкото футболно игрище. Така и не съм ходил още, защото все не можем да се организираме - трябва да се запази място при водачите няколко дни по-рано, защото групите се запълват бързо.- Орлово око е страхотно място! Ако си с деца наемаш джип за 50 лв и те качва горе. Джипките са с открити тераси, много е приятно пътуването.- Ловното стопанство в Девин организират наблюдение на диви животни, вкл мечки. Може с преход, а може и от специални укрития, където отиваш привечер и седиш ако искаш цяла нощ. С водач естествено.
            Fiat Bravo 1.4 Tjet 150 Emotion

            Коментар

            Working...
            X