Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разход на мареа 1,9 тд100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разход на мареа 1,9 тд100

    колко п принцип е разхода на гориво на фиат мареа 1,9тд че ми се струва че харчи много, някой ако има и е засичал да каже колко му гори градско и изв. гр.
    Fiat Marea 1,9TD100

    #2
    Градско около 9 литра, а извънградско 6.5-7 ми гори бравата със същият двигател.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      При мен градското е различно един път 8, друг път 9, а извън градско със го правил 5л/100, но зимата със скорост до 100 км/ч, но обикновено ми е около 7л при положение,че средната ми скорост е 100 км/ч т.е. на правите съм между 120-140 км/ч

      Коментар


        #4
        При мареа комби със същия мотор до 120 извън градско не повече от 6-6,5 при 90-100 5,5-5,7 за градско не се ангажирам мога да го вдигна до 10 на 100 а под 7,5 няма сваляне ако караш а не се влачиш и задръстваш движението.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          аз имам чуството че ми гори 10 в града и ми се струво много, имах преди това вектра дизел тя над 7,5 в града не вдигаше
          Fiat Marea 1,9TD100

          Коментар


            #6
            reiban написа:
            аз имам чуството че ми гори 10 в града и ми се струво много, имах преди това вектра дизел тя над 7,5 в града не вдигаше
            В крайна сметка в книжката пише 8.5 литра нафта разход в града! Според мен всички по-малки стойности от тази са плод на фантазии! Стига, разбира се, ако в града в, който карате няма светофари и преминавате кръстовищата без да намалявате
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Може и под 8,5 , но зависи къде живееш. Аз си пътувам всеки ден от Горна баня и имам отсечки, където си карам на пета (бул. България целия може да го минеш на пета), ако не те засече светофара. Така,че много зависи. Ако пък в някой друг град различен от София съм сигурен,че разхода ще е около 7л/100. А да не забравяме ръчкането, което вдига разхода поне с литър,поне.

              Коментар


                #8
                При мен зимата е 8/100, лятото с климатик около 10/100-това е в града.
                Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                Lancia Y

                Коментар


                  #9
                  а климатика с колко вдига в града и изв. гр.
                  Fiat Marea 1,9TD100

                  Коментар

                  Working...
                  X