Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT BRAVA КАБРИО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT BRAVA КАБРИО

    Има ли такова животно, защото видях едно на снимка и е първото което виждами незнам дали си е така фабрично или пича си го е правил

    --------------------

    #2
    Re: FIAT BRAVA КАБРИО

    Huku написа:
    Има ли такова животно, защото видях едно на снимка и е първото което виждами незнам дали си е така фабрично или пича си го е правил
    Не може да има такъв автомобил. Конструкцията е такава, че без покрив няма да е устойчива. Посредата на тавана има солидна греда... без таван как ще се изпълни не ми е много ясно... Също така задните странични колони са от голямо значение!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      еми ако е направено кабрио трябва да ги има тези гредикакто при голф1 и кадет имат модел кабрио което е с гредаНО кабрио с 4 врати

      Коментар


        #4
        Ето едно друго кабрио Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
        Прикачени файлове
        COUPE 1.8 16V
        Volvo XC90 T6

        Коментар


          #5
          Знам как е тавана на БРАВАТА нали имам една в Гаража но видях една на снимка, беше с мек покрив и беше вдигнат, та затова питам има ли такъв Базов модел или е няква преработка

          --------------------

          Коментар


            #6
            Няма такава.Проверих и в ePer-а...Това е преработка - 100%
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Huku написа:
              Знам как е тавана на БРАВАТА нали имам една в Гаража но видях една на снимка, беше с мек покрив и беше вдигнат, та затова питам има ли такъв Базов модел или е няква преработка
              Преработка е!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Някой да му се намира снимка на Браво кабрио, ще умра от кеф ако видя такова животно [=

                Коментар


                  #9
                  Оки, защото и аз тътрсих и не можах да намеря, а оная снимка я гледах някъде из НЕТа и сега не мога да я намеря

                  --------------------

                  Коментар


                    #10
                    NPD написа:
                    Ето едно друго кабрио Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                    Искам го това кабрио Много ме кефи ! Сигурно е поръчково или някой маняк си го е правил?!
                    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                    Porsche 944 S2
                    http://www.valmcrae.snimka.bg/
                    http://vbox7.com/user:val_mcrae
                    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                    Коментар


                      #11
                      val_mcrae написа:
                      NPD написа:
                      Ето едно друго кабрио Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                      Искам го това кабрио Много ме кефи ! Сигурно е поръчково или някой маняк си го е правил?!
                      Ми то няма ли си тъкъв ФИАТ кабрио Фабрично или е преработка

                      --------------------

                      Коментар


                        #12
                        NPD написа:
                        Ето едно друго кабрио Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                        Вчера видях абсолютно копие на това Купе на плажа в Кранево. Само че толкова бях "заслепен" от красотата му че не видях регистрацията :D
                        Punto SX 1.1 55

                        Коментар


                          #13
                          Има такова животно

                          Виждал съм такаво "животно" в Google, но доколкото разбрах е самоделка и не може да бъде регистрирано.Ми това е от мен.

                          Коментар


                            #14
                            Незнам дали е това: http://www.autoextrem.de/showthread,t-22942.htmНемски не разбирам и незнам какви са коментарите по темата.. но има автомобил на снимката, който прилича на Браво кабрио
                            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                            Коментар


                              #15
                              емо с риск да стана за смяхпо Канал1 май беше даваха некъф талянски филм май беше за некво докторче на некво островче там из средиземномориетои там видех нещо като Мареа кабрио ... мноо странноама се заклевам в 11 месечното си бебе че не беше миражслед което търсих в нета нещо по въпроса ... но уви .. нищо
                              Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                              Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                              Коментар

                              Working...
                              X