Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парктроник с 2 сензора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Парктроник с 2 сензора

    Продавам парктроници с 2 сензора, с цифрова и звукова индикация, лесен монтаж, цена 90лв. Тел. 0898885959

    #2
    Дай нещо марка линк снимки да видим какво продаваш!!!!
    Punto HGT - total
    Punto 1.2 16v Sporting - total
    Punto 1.2 - alive
    Toyota celica t23

    Коментар


      #3
      SIII написа:
      Дай нещо марка линк снимки да видим какво продаваш!!!!
      Ако искаш с 4 сензора за 100лв. Пак с дисплей за разстояние, отчита кой датчик е в обсег и има звукова индикация
      http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
      Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
      FIAT Punto 02' 1.9 JTD
      FIAT Punto 99' 1.7 TD

      Коментар


        #4
        Чисто нови с 4 ри сензора за 60 лв даже е помислено и за инструмента с който да си надупчиш бронята

        Коментар


          #5
          stenli написа:
          Чисто нови с 4 ри сензора за 60 лв даже е помислено и за инструмента с който да си надупчиш бронята
          Каде ги продават колега ?
          Cupra Fr

          Коментар


            #6
            В Търново в едно магазинче ако те интересува по подробно инфо ще помоля да ми дадат да снимам паркторника и документацията му. Пък за повечко бройки мога да ги изтормозия за отстъпки. Това което видях е че освен зумера си има и дисплей за разстоянието. Не че ме бъркат парите ама е голям срам на "огромното" Пунто да турна такова чудо. Иначе бих го пробвал за да споделя резултатите

            Коментар


              #7
              Аз бих го сложил на огромното Пунто на гаджето, щото сега е с преден и заден вдлъбнати калници и е на боядисване. Не че нещо имам против ама...боли ме сърцето.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                stenli написа:
                В Търново в едно магазинче ако те интересува по подробно инфо ще помоля да ми дадат да снимам паркторника и документацията му. Пък за повечко бройки мога да ги изтормозия за отстъпки. Това което видях е че освен зумера си има и дисплей за разстоянието. Не че ме бъркат парите ама е голям срам на "огромното" Пунто да турна такова чудо. Иначе бих го пробвал за да споделя резултатите
                Дай да мислим нещо
                Cupra Fr

                Коментар


                  #9
                  едно приятелче си сложи на аудито за 80 лева 6 сензора с едно като екранче дето мига и пиука ,абе не е лошо !!Някъде имаше линк из нета как изглежда и как го е сложил p.s сори ,че цапаме темата продава ,намерих линка http://5group.com/~zdravko/audi/howt...king-howto.htm
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    /offtopic, сори за развалянето на темата, ама :speedster и тук има ... за 80 лв с 4 сензора, дисплей с LED индикация (нарисувана количка и т н ), звукова индикация +инструмент за пробиването има и модел от 100лв но не се сещам за разликите ... мога да отида до центъра и да проверя ... аз до седмица ще заминавам за София, а от там след известно време може да прескоча и до Блг, за да се видя с роднини, но и да не е така, може да се уреди нещо ... Ако се интересуваш - пиши ми ... Ще направя няколко снимки в магазин "Панда" (с позволение разбира се )P.S. в коя част на града живееш ? нещо не съм го виждал това пунто ... А ме кефи

                    Коментар


                      #11
                      kiler_4o написа:
                      /offtopic, сори за развалянето на темата, ама :speedster и тук има ... за 80 лв с 4 сензора, дисплей с LED индикация (нарисувана количка и т н ), звукова индикация +инструмент за пробиването има и модел от 100лв но не се сещам за разликите ... мога да отида до центъра и да проверя ... аз до седмица ще заминавам за София, а от там след известно време може да прескоча и до Блг, за да се видя с роднини, но и да не е така, може да се уреди нещо ... Ако се интересуваш - пиши ми ... Ще направя няколко снимки в магазин "Панда" (с позволение разбира се )P.S. в коя част на града живееш ? нещо не съм го виждал това пунто ... А ме кефи
                      Централно съм Колата вече се кара в Вн Дай снимки да го видя туй нещо
                      Cupra Fr

                      Коментар


                        #12
                        stenli написа:
                        В Търново в едно магазинче ако те интересува по подробно инфо ще помоля да ми дадат да снимам паркторника и документацията му. Пък за повечко бройки мога да ги изтормозия за отстъпки. Това което видях е че освен зумера си има и дисплей за разстоянието. Не че ме бъркат парите ама е голям срам на "огромното" Пунто да турна такова чудо. Иначе бих го пробвал за да споделя резултатите
                        Не е срамно Това си е "асистент" при паркиране ЗАДЪЛЖИТЕЛНО бих казал се слага, когато колата се кара от жена Аз на моето взех и като ми остане време ще го монтирам, защото в противен случай ще си късам нервите Жена ми не е лош шофьор, но е жена
                        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                        FIAT Punto 99' 1.7 TD

                        Коментар


                          #13
                          kiler_4o написа:
                          /offtopic, сори за развалянето на темата, ама :speedster и тук има ... за 80 лв с 4 сензора, дисплей с LED индикация (нарисувана количка и т н ), звукова индикация +инструмент за пробиването има и модел от 100лв но не се сещам за разликите ... мога да отида до центъра и да проверя ... аз до седмица ще заминавам за София, а от там след известно време може да прескоча и до Блг, за да се видя с роднини, но и да не е така, може да се уреди нещо ... Ако се интересуваш - пиши ми ... Ще направя няколко снимки в магазин "Панда" (с позволение разбира се )P.S. в коя част на града живееш ? нещо не съм го виждал това пунто ... А ме кефи
                          Разликата може да е във вида на датчика Има с ултразвук и инфраред. Тези със инфрареда са доста голям ташак, защото ако вали дъжд, сняг, има мъгла, пушек, мръсотия по-задната броня могат да хванат на високосна или така да те подведе, че да я докараш до бояджия
                          http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                          Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                          FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                          FIAT Punto 99' 1.7 TD

                          Коментар

                          Working...
                          X