Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Brava 1.9TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Brava 1.9TD

    Privet! Ot vchera zapochna da mi sveti figurkata na tabloto ,koyato e kato dyuzichka s razprusnato gorivo otdolu.Tova stava dokato sum v dvijenie.Mislya che ne e normalno! Kolata e Brava turbo dizel 1.9 / 98g. Kakvo moje da e stanalo?
    Привет! От вчера започна да ми свети фигурката на таблото, която е като дюзичка с разпръснато гориво отдолу. Това става докато съм в движение. Мисля, че не е нормално! Колата е Брава турбо дизел 1.9/98 год. Какво може да е станало?

    #2
    Re: Problem s Brava 1.9TD

    ico написа:
    Privet! Ot vchera zapochna da mi sveti figurkata na tabloto ,koyato e kato dyuzichka s razprusnato gorivo otdolu.Tova stava dokato sum v dvijenie.Mislya che ne e normalno! Kolata e Brava turbo dizel 1.9 / 98g. Kakvo moje da e stanalo?
    Грешка в системата за впръскване ! Не е нормално !Трябва да се прочете в сервиз...за да се разбере каква точно е...Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      vsushnost ne sveti postoyanno,a otvreme na vreme ugasva.nyama i problem s moshnostta.vsushnost kato se zamislya se seshtam,che predi 2 sedmitzi kogato sutri na studenoto paleh kolata ne raboteshe pravilno a prekusvashe.moje bi ima vruzka ?i oshte-kude da otida za da mi napravyat diagnostika?
      Всъщност не свети постоянно, а от време на време. Няма проблем с мощността. Всъщност като се замисля се сещам, че преди 2 седмици, когато сутрин на студено палех колата не работеше правилно, а прекъсваше. Може да има връзка? И още, къде да отида за да направя диагностика?

      Коментар


        #4
        Аз бих ти препоръчал Вантотрейд.Тук доста се писа за тази лампа:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...F6%E8%EE%ED%E0

        Коментар


          #5
          Mitko vijdam che si tuk iskam da te pitam neshto

          Коментар


            #6
            ico, човеко, няма да е лошо да попрочетеш какво пише тук-http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1А, има и възможност да пращаш лични съобщения!

            Коментар


              #7
              Mersi za suveta :D

              Коментар


                #8
                Днес ходих в ДКВ център и стана ясно какъв е проблема.Датчика на термостата е извън строя.В понеделник ще ми го сменят.ЕКУ теста не показа друг проблем.20 лева е цената.Казвам това за всички ония,които евентуално ще се сблъскат със същия проблем.До скоро .

                Коментар


                  #9
                  Точно там е хватката, че лампата не ти показва конкретната причина, само показва, че нещо не е наред. В много от случаите причина е точно термостата както при теб.

                  Коментар


                    #10
                    здравеите колеги искам и аз да попитам едно нешто.малко несам по темата но ненамерих такава.искам да си закупя марея 1.9jtd но днес като я запаля има слни вибраци в цялото копе и при топал двигател волана се тресе не е нормално нали.голям ли е проблема
                    Fiat Bravo 1,8 16V GТ

                    Коментар


                      #11
                      Не е нормално със сигуност. Вероятно тампоните на двигателя подлежат на смяна. Ако това ще те успокои - и при мен е така.

                      Коментар


                        #12
                        много пари ли струват танпоните.а има и друк проблем по малак на кеометража не показва киометрите а само температурата.поправяли се този проблем.
                        Fiat Bravo 1,8 16V GТ

                        Коментар

                        Working...
                        X