Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Темпра 1.8i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Темпра 1.8i

    моля кажете мнение за тази темпра и повечко информация за двигател, разход, знам че има алфи който са двувалки и имат проблеми с центровката. Моля кажете мнение и ако темата не е за тук се извинявам но съм нов във форума.
    Код:
    Fiat Tempra 1.8i двувалка Данни:Дата на производство - ноември 1994 г.Тип двигател - БензиновСкоростна кутия - РъчнаКатегория - КомбиПробег - 167000 кмЦвят - БялОсобености:4(5) ВратиАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматроникКожен салонСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключване

    #2
    А като разход горе долу имаш ли представа как е? и ако мине на газ как ще е? Благодаря предварително

    Коментар


      #3
      Mitko написа:
      Около 10 в града. Разбира се добре и с обикновените газови уредби.
      много се извинявам за тъпия въпрос. Но не можах да разбера това 10 за газ ли става дума?

      Коментар


        #4
        Много благодаря.

        Коментар


          #5
          jooorooo написа:
          Mitko написа:
          Около 10 в града. Разбира се добре и с обикновените газови уредби.
          много се извинявам за тъпия въпрос. Но не можах да разбера това 10 за газ ли става дума?
          газ около 12-13 л имам такава само че 91г комби перфектна машинка /да чукна на дърво/
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            stef написа:
            газ около 12-13 л имам такава само че 91г комби перфектна машинка /да чукна на дърво/
            Значи в София към 15/100 ще дойде. поне така го смятам.

            Коментар

            Working...
            X