Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Tipo 1990г 1.4 моно с климатик на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Tipo 1990г 1.4 моно с климатик на части

    Продавам всичко друго по колата без ламарините защото според мен не стават за използване. Колата на е Ударена просто е стара а и имам друга кола и тази само ми седи в гаража и заема място не съм я карал от 1 година и 4 месеца само я припалвам защото не е платено нищо. Частите които продавам са много и нчма как да напиша всичко с цени за сега са продадени десен стоп, решетката между фаровете, генерацията и двете брони. Колата е с ел.стъкла отпред и е с ел.табло. За контакти на тел. 0878 73 78 47

    #2
    колега качи снимки доста е важно за бърза и лесна разпродажба
    Sedicivalvole (Racing Rosso)now
    GTV 2.0 (612 A)now
    E60 530D now.. hate it big time :D
    Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
    Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

    Коментар


      #3
      Клега здрав ли е левия фар , без мигача ако е възможно качи снимка .
      FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
      FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
      FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
      HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

      Коментар


        #4
        Продавам Fiat Tipo 1990г 1.4 моно с климатик на части

        Колега, двигателя стои ли, в какво състояние и цена?
        Bravo 1,2 16V

        Коментар


          #5
          krasiimir

          Днеска успях да отида и да направя няколко снимки надявам се да се вижда добре ако някой иска нещо определено мога да го снимам от много близко няма проблем. Горивната помпа е продадена,левия фар който иска колегата при свалянето се счупиха горните две втулки където се захваща за маската ако ти върши работа кажи всичко останало е здраво. Двигателя е здрав без никакви луфтове на буталата и няма драскотини по цилиндрите по двигателя нищо не е сменяно въпреки че от капака на главата на края взе да таи масло заради което мотора е в такъв вид . Амортисьорите са на максимум 5хил. километра въпреки че са на 2год. цена 30лв. с пружината и лагера пълен комплект.http://krasimirdimitrov.snimka.bg/au...at-tipo.604685

          Коментар


            #6
            Колега,драсни ми на лично цена за кмпресора на климатика и ми кажи в какво състояние е - работеше ли и шумеше ли или беше перфектен?Също цена и плизки снимки на разпределителния вал ако може и да питам,защо си разчепатил скоростите и здраво ли е свичко,как са там цените за детаилите?Последното за скоростите ми е чисто информативно,понеже скоро ги правих и ме интересува.
            Fiat Tipo 1,4i.e. LPG машина ДзВеРъ ахахаххааххаха

            Коментар


              #7
              Продадени са, горивна помпа преден десен амортисьор левия е запазен за същия човек главата пълен комплект и др. дреболии по интериора. А за колегата който имаше интерес към климатика намерих друг радиатор така, че комплекта е пълен.

              Коментар


                #8
                Цена на климатика (комплект), ако не е продаден . Може и на Л.С.
                не подценявайте италианските коли
                Tipo 1.6 (149.C2.046)

                Коментар


                  #9
                  цени

                  Продавам останалите части от колата си, почти всичко от снимките си стои без главата, салона вътре , калници,капак, багажник, ляв стоп, преден десен амортисьор и някои други дреболии които в момента не се сещам ако изкате нещо което не сам написал по-долу обадете се на тел.0878 73 78 47 или на лични.фарове 20лв.брмигачи 7лв.брхидравлична помпа 30лв.генератор 30лв.ляв стоп 20лвказанче за чистачки 10лвказанче за вода 10лвспирачен апарат с казанче 30лвсмукателни колектори 20лвляво огледало 10лвстартер 40лвдръжка за врата лява 20лвдръжка за врата дясна 15лврадиатор за парното 40лврадиатор малак за климатика 40лвмоно инжексион с дюзата 50лвкомпютър 20 лвкомпютър за климатика 40лвел. табло 30лвкомпресор за климатика 50лврадиатор за климатика има няколко смачкани пера но е здрав 40лвпулуоски с вътрешно и външно каре 40лв. за бр.http://krasimirdimitrov.snimka.bg/au...04685.24130867

                  Коментар

                  Working...
                  X