Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Сиво Типо 1,6 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Сиво Типо 1,6 на части

    Дойде време да се разделя с верното типо Колицата застаря и колкото и да е поддържана вече си е за брак купето. ’90 12м.Двигател и ходова част добри 1,6 Двувалка 8 клапана - Engine:149 C 2.046 + АГУ на газ от няма и 10000 км. Не помня какво пише на километража - не е фактор за кола купена 2ра употреба (160000 - 190000) Масло, антифриз и филтри сменени преди 1500 км. Нов съединител, ~2500км комплект + нови лагери на скоростна кутия.Нова водна помпа, кабели за свещи, носач преден десен нов. Маншони на карета сменени. Сменени лагери на задните носачи - (Неразкрачено) преди 2500км. Други дреболий, неща правени в сервиза за които съм забравил... беше на поддръжка в автосервиз и каквото не се хареса се сменя директно ако не е скъпо ако е скъпо ме питат и сменят Гуми летни сити Малатеста 175/65/14 но едната се батиса от каране 1км спукана, Джанти железни прави не много добър вид. Фарове стопове добри, старите фарове и маска, жълти мигачи. Предна броня отлична черна без 2ри цвят(купена по-миналата пролет ) с халогени, задна не става. Мн. Добра оригинална тънка червена резервна гума с джанта монтирана само веднъж в живота си крика се прецака тази пролет. Лети джанти от Пунто 14" 4бр. Прави (едната със заварка- така съм я купил няма грижи) 2 нови балансирани зимни гуми на тях Fulda montero 3 165/70/14 на една зима карани около 1500- 2200 км. DOT 2009г. Стопове имам и резервени който съм купил от колега съфорумец. Интериор и оборудване най-постното без ел стъкла, огледала, фабрично централно и оборотомер. Все още е цяла и в движение (май вече и изтече прегледа) ГО до края на годината, ако някой е закъсал дава се за ~650лв със железните джанти. и я прекарвам на преглед по редовния начин не само с документи... летите ако не се продадат ще си ги върти баща ми на неговото типо зимата Цени народни по споразумение, планувано предаване за скрап не по-късно от 20.08.2011г. Документи редовни може да се продаде например двигател барабар със скорости и договор за продажбата Намира се в Красно Село снимки ще гледам да закача скоро че са на друг тел. :D контакти: 0898761910; форум, ЛС, emillio@gbg.bg
    Fiat Tipo 1.6 DOHC

    #2
    Халоген преден ляв ме интересува..само ако е с оригинално стъкло и да не е лепен и т.н И е хубаво да качиш снимки :D
    Sedicivalvole (Racing Rosso)now
    GTV 2.0 (612 A)now
    E60 530D now.. hate it big time :D
    Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
    Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

    Коментар


      #3
      Почти си уреден, колега иска бронята без халогените така че няма да е проблем, не е лепен мисля че стъклото си е ОК.Снимки се надявам до довечера да мога да лепна...
      _power_ написа:
      Халоген преден ляв ме интересува..само ако е с оригинално стъкло и да не е лепен и т.н И е хубаво да качиш снимки :D
      Fiat Tipo 1.6 DOHC

      Коментар


        #4
        Ето го

        Нямаше много слънце, това успях да приготвя.
        Прикачени файлове
        Fiat Tipo 1.6 DOHC

        Коментар


          #5
          МАП сензорът работи ли?Ако да Кажи ми някаква цена...
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #6
            Бронята замина. Остава всичко друго по колата

            :D Никой ли не иска части... още месец и Надин Предната броня продадена, халогените са свалени и налични
            Fiat Tipo 1.6 DOHC

            Коментар


              #7
              Колега задната броня в какво састояние е и колко и изскаш!От джантите по-1бр.продажаш ли и каква е цената!
              LANCIA KAPPA 2.4 JTD

              Коментар


                #8
                Задната броня

                djeik написа:
                Колега задната броня в какво састояние е и колко и изскаш!От джантите по-1бр.продажаш ли и каква е цената!
                Задната броня не е в добро състояние олюпена на места и е спукана, Джанти може зависи за кои летите по една не ги давам. желязна може
                Fiat Tipo 1.6 DOHC

                Коментар


                  #9
                  Re: Бронята замина. Остава всичко друго по колата

                  emillio написа:
                  :D Никой ли не иска части... още месец и Надин Предната броня продадена, халогените са свалени и налични
                  Не забравяй че съм мераклия за скоростите! И още 1-2 дреболий!!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    #10
                    Дай снимки на летите джанти и някаква цена ..
                    My Beauty - Fiat Tipo 1.4, 90'

                    Коментар


                      #11
                      Цена за двата халогена ?
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #12
                        Колегата е много точен!
                        Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                        GTV 2.0 (612 A)now
                        E60 530D now.. hate it big time :D
                        Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                        Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                        Коментар


                          #13
                          Princo написа:
                          Цена за двата халогена ?
                          Остана само единия колега в много добро състояние. Колегата "_power_" взе другия Понеже го свали на 10 лв И за теб същата цена Само мисля че остана този от дясно... Да коригирах се :D
                          Fiat Tipo 1.6 DOHC

                          Коментар


                            #14
                            emillio написа:
                            Princo написа:
                            Цена за двата халогена ?
                            Остана само единия колега в много добро състояние. Колегата "_power_" взе другия Понеже го свали на 10 лв И за теб същата цена Само не помня мисля че остана този пред шофьора ...
                            Левия аз до взех (шофьорския)
                            Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                            GTV 2.0 (612 A)now
                            E60 530D now.. hate it big time :D
                            Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                            Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                            Коментар

                            Working...
                            X