Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за картинг състезание

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за картинг състезание

    Някой може ли да ми каже къде в София има картинг писти и на какви цени са!? Чувал съм, че някъде към Бистрица има картинг писта, която била готина и евтина, някой ако може да даде инфоИ друго, което ми хрумна. Ако има достатъчно желаещи да се сеъберем да направим някое и друго картинг състезание или другият вариант да направим една paintball битка Като всичко ще завърши с много бира
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    #2
    Картинг писта в София има в студ. град, някъде до пощата май беше.Ще проверя и ще ти кажа.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Картинг писта в София има в студ. град, някъде до пощата май беше.Ще проверя и ще ти кажа.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Re: Картинг писта и предложение

        Mitko написа:
        Nikcho написа:
        Някой може ли да ми каже къде в София има картинг писти и на какви цени са!? Чувал съм, че някъде към Бистрица има картинг писта, която била готина и евтина, някой ако може да даде инфоИ друго, което ми хрумна. Ако има достатъчно желаещи да се сеъберем да направим някое и друго картинг състезание или другият вариант да направим една paintball битка Като всичко ще завърши с много бира
        Аз харесвам пистата в кв. Красна Поляна. Твърдо съм за едно състезание. Май за една 20-чка се въртяха 11 обиколки.
        Напълно подкрепям..Впрочем в квартал Бенковски има една писта на която ходиме с приятелчета,2лв 5 обиколки Много е спокойно и почти няма хора :D И доколкото си спомням пистата беше добра
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Re: Картинг писта и предложение

          Abarth. написа:
          Напълно подкрепям..Впрочем в квартал Бенковски има една писта на която ходиме с приятелчета,2лв 5 обиколки Много е спокойно и почти няма хора :D И доколкото си спомням пистата беше добра
          Е хе, че то това много евтиноСамо, че докато стигнем до тоя квартал........................ :P
          Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
          Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
          Fiat Bravo 1.4 120k.с.

          Коментар


            #6
            Re: Картинг писта и предложение

            Nikcho написа:
            Abarth. написа:
            Напълно подкрепям..Впрочем в квартал Бенковски има една писта на която ходиме с приятелчета,2лв 5 обиколки Много е спокойно и почти няма хора :D И доколкото си спомням пистата беше добра
            Е хе, че то това много евтиноСамо, че докато стигнем до тоя квартал........................ :P
            Не е чак толкова далече Въпроса е,че е спокойно и има много малко хора за разлика от красна поляна и студентски град А другата разлика е,че на красна поляна ти е 2лв обиколка
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              Пистата в Красна поляна е най хубава и най-скъпа и картингите са бързички .20 лева 11 обиколки .Другата добра писта е в студ град там не помня ,колко пари беше .Пистата на Бистрица е най-ефтина 0.50 стотинки на обиколка има интересни виражи ама ще те заболят бъбреците накрая ,а и едва 3 картинга са бързи и няма да е интересно състезание .Иначе на Панчарево е 0,50 стотинки обиколка ама там е късичка пистата а и 1 година не съм ходил .Има е една закрита до зала Дескрим 6 лева 10 обиколки 10 лева 20 обиколки ,има обратни виражи интересна е пистата .Иначе за пейнбола е страхотна идеята ,ама е добре поне 20 човека да се събереме .
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                За paintball-а, трябва минимум 10 човека да сме, като горе долу цените са около 15-16лв. за 100 топчета + екипировката. А можеш ли да ми кажеш подробности за тая писта в Бистрица къде точно се намира, защото с приятели мислим да ходим натам и тамън ще я проверя как е
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #9
                  Nikcho написа:
                  За paintball-а, трябва минимум 10 човека да сме, като горе долу цените са около 15-16лв. за 100 топчета + екипировката. А можеш ли да ми кажеш подробности за тая писта в Бистрица къде точно се намира, защото с приятели мислим да ходим натам и тамън ще я проверя как е
                  ами караш по главният път за Симеоново ,на отбивката на околовръстното ,само по главният път .и после като минеш през Бистрица то е точно на края където е табелката и се завива надясно ,от пътя се вижда .Прилича на ТКЗС отдалече
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    в ст.град е 6 лв - 5 обиколки+2 бонус или нещо подобно беше.за по-голям пакет от обиколки е по-евтино.а за тая на патя към бистрица е затворена.или по-точно изоставена.

                    Коментар


                      #11
                      Тази в Бистрица е на края на селото и наистина прилича на ТКЗС - асфалта е кофти, но като изживяване е супер яка- колкото души съм закарал там всички са се кефили. В студентски град е точно до дианабад - веднага щом подминете световара, само че е просто плоска площадка оформена с гуми и е 5 лв. за 5 мин + 2 обиколки или нещо такова, но аз лично след бистрица и бенковски предпочитам да не карам отколкото да въртя там, въпреки, че ми е най- близо. До пистата в Бенковски не може да се стигне без навигатор, карта и GPS заедно, но е 0,40 или 0,50 на обиколка (зависи дали е пусната пълната писта) пистата е много яка и е правена специално за целта - дори провеждат карт състезания на нея. PS: на бистрица картовете са 4.5, 6.5 и няколко по 9 коня, в Бенковски са по 6,5 коня а в студентски са слаби - не знам колко точно.PPS: наскоро затвориха един прелез към орландовци и пътя до Бенковски (поне този, който аз знам) се удължи доста,но според мен си стръва. Ако ще се прави организация някаква - най- добре среща и някой да поведе дружината натам

                      Коментар


                        #12
                        В Бенковски не съм карал но съм с 2 ръце за ако ще се кара там или където и да е !!! и без това съм нередовен на срещите
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #13
                          чакам утре или вдругиден да ми се обадят да идвам в софия ... ако съм свободен тогава ще имате ли нещо против и аз да участвам в турнира ?

                          Коментар


                            #14
                            Че то засега няма турнир, даже и едно скръгче няма завъртяноАааа и да ви кажа, в Бистрица е затворена пистата-вече няма там картинг
                            Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                            Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                            Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                            Коментар


                              #15
                              Ми аз живея близо до Бенковски и може да ви чакам някъде и да ви покажа пътя
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X