Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Форд Ескорт-1750лв СПЕШНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Форд Ескорт-1750лв СПЕШНО

    Колата е в много добро състояние 1986г е цвят ферари с четири нови гуми е с газова уредба разхода на газ е 7л на 100км. тел за връзка 0898836347 и 0886087233 СПЕШНО

    #2
    позачистена е от офф-ауспех с продажбатаpugsy

    Коментар


      #3
      СПЕШНО цена на фордчето - 1750лв

      Коментар


        #4
        абе пич,тука всички се интересуват от италиански автомобили години напред пред форд.ай моля ти се
        Alfa Romeo 156 2.0 TS

        Коментар


          #5
          Човека може да си продава каквото си иска - точно от такива постове, темата беше зачистена наскоро....
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            Ако съм казал нещо страшно, моля господине да бъда извинен.Ти знаеш ли какво е да си удариш Фиат-а и търсейки разни нещица за него да се натъкнеш във форума за Фиат на тема- продавам калник за Форд???Не ти го пожелавам.п.с Щом е имало толкова много недоволни от тази тема значи,мястото и не и е тук!!!!Просто затворете темата.Мисля, че това е форум за почитателите на Фиат а не на Форд нали?Влизам в него само заради това!Ако съм засегнал момчето с Форд-а,пич извинявам се майна.Поздрави на всички.
            Alfa Romeo 156 2.0 TS

            Коментар

            Working...
            X