Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Punto MK1 1.1 55кс. на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Punto MK1 1.1 55кс. на части

    Колата е с удар отзад в ляво и купето както се вижда от снимките е доста усукано.Нещата които са неизползваеми са:Челно стъкло, задно ляво стъкло, стъкло на третата врата, калници, предна лява врата, ляво огледало, предни амортисьори и пружини, ляв стоп, мигачи.Може и друго да има, но не се сещам.Автомобилът е с двигател 1.1л 55кс., двигателят е здрав и е на около 160 000 км по данни от километража.Като екстри има само електрически стъкла отпред и шибедахХидравлика няма!Има газова уредба с все още валиден, но изтичащ преглед, сондата е с евроклапан!Ето и цени за някои основни неща:Двигател - около 200лв (в зависимост от оборудването)Скоростна кутия - 80лв.Динамо - 40лвРейка механична - 30лвФар - 20лв.Брони - по 30лвСедалки предни - 20-25лв.Катализатор - ПРОДАДЕНСтоп десен - 20лв.Врата лява (оборудвана) 50лв.Машинка за стъкло с моторче - 30лв.Копчета ел.стъкла - 5лв.бр.ECU - 50лв.Задни амортисьори - 20лв бр.Задни пружини - 20лв бр.Спирачни апарати - по 15лв.Дискове - по 15лв.Волан - 15лв.Табло с оборотомер - 30 лв.Газова бутилка + сонда+евроклапан - около 100лв., но и по отделно можеТрета врата - 40-45лв.Капак - 50лв.Серво с помпа - 45лв. (може и по отделно)Струва ми се, че цените са нормални, но съм отворен и за вашите предложение!Двигателят и на части съм съгласен да го дам, но само, ако става въпрос за глава или пък за блок с клапани или няколко по-дребни части, отново зависи от договорката.Снимки >>>> http://ultramarine.snimka.bg/automob...16Колата се намира в гр.Добринище община Банско.Работя с куриери, но мога да доставям части ежедневно до Благоевград, както и до София, но доста по рядко.За контакти08781656530894799612е-mail - speed_machine@mail.bgИли тук във форума на лично съобщение!

    #2

    Коментар


      #3
      Колега интересува ме бутилката каква е ... резервна гума или цилиндрична ?

      Коментар


        #4
        analgin6o написа:
        Колега интересува ме бутилката каква е ... резервна гума или цилиндрична ?
        Цилиндрична е, 50л, марката е някаква италианска.Ето снимки на бутилката и ламаринката й.http://ultramarine.snimka.bg/automob...t-punto.602154

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            up

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Кората под двигателя имаш ли ? Ако имаш кажи цена ?

                Коментар


                  #9
                  nokoletka написа:
                  Кората под двигателя имаш ли ? Ако имаш кажи цена ?
                  Няма кора

                  Коментар


                    #10
                    Таблото и носачите са продадени!Колата вече е напълно разглобена!

                    Коментар


                      #11
                      Накрайниците на рейката и четирите - продадениЗадни накладки - продадени

                      Коментар


                        #12
                        up

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              Ключалките - продадениПлатка ляв стоп - продаденаКабели - продадени

                              Коментар

                              Working...
                              X