Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

спирачни дискове за браво hgt мареа 2.0 и 2.4 jtd

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    спирачни дискове за браво hgt мареа 2.0 и 2.4 jtd

    колеги пуснах тема че си търся дискове за бравото но в бързината си закупих по големи.284мм.дисковете са перфектни.свалени са от мареа 2.0 нов внос.към тях вървят и накладките които са почти нови.цената която им търся е 40лв.просто за толкова ги взех.за контакти и предложения на лично.
    Прикачени файлове
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    #2
    30лв.
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    Коментар


      #3
      продадох накладките.цената за 2-та диска стана 20лв.няма такава цена.
      fiat bravo 1.6 16v gt
      fiat marea 1.9 8v jtd
      fiat punto 1.7 td
      fiat marea 1.6 16v

      Коментар


        #4
        още се продават
        fiat bravo 1.6 16v gt
        fiat marea 1.9 8v jtd
        fiat punto 1.7 td
        fiat marea 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Колега пращай ми ги за моя сметка до поискване в Офис на Еконт гр.Варна Западна Промишлена Зона Милен Василев тел. 0888599481 .PS Писах ти и лично.

          Коментар


            #6
            "Колега" ,току що взех дисковете от еконт ,верно бяха с опция виж преди да платиш ,е видях ги нямаха ръб платих ги .Сега ги отварям ,наистина нямат ръб но не защото не са износени а защото ръба е свален с ъглошлайф което явно си личи дори и от снимките които слагам . Дебелината на дисковете трябва да е 22мм а е 19,7 мм което е много под допуските в които могат да се използват .С две думи дисковете са напълно свършили и са за боклука .Не знам дали тебе са те излъгали като си ги купувал но ти излъга мен напълно съзнателно/ не мога да си представя че не си видял тези огромни следи от ъглошлайф по вътрешния ръб/. Разбира се аз също си нося вината че не отидох с шублера в Еконта ама кой да си помисли ,че не само са износени ами и износването е прикрито с отнемане на ръба. Пиша тук за да знаят колегите ,че винаги трябва да проверяват всичко при такива доставки и разбира се да изразя възмущението си . Не желая да ми отговаряш, няма смисъл ,не желая повече да си кореспондирам с теб ,независимо от това дали си знаел или не за състоянието на дисковете.За мен ти си некоректен търговец.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              MEMO написа:
              "Колега" ,току що взех дисковете от еконт ,верно бяха с опция виж преди да платиш ,е видях ги нямаха ръб платих ги .Сега ги отварям ,наистина нямат ръб но не защото не са износени а защото ръба е свален с ъглошлайф което явно си личи дори и от снимките които слагам . Дебелината на дисковете трябва да е 22мм а е 19,7 мм което е много под допуските в които могат да се използват .С две думи дисковете са напълно свършили и са за боклука .Не знам дали тебе са те излъгали като си ги купувал но ти излъга мен напълно съзнателно/ не мога да си представя че не си видял тези огромни следи от ъглошлайф по вътрешния ръб/. Разбира се аз също си нося вината че не отидох с шублера в Еконта ама кой да си помисли ,че не само са износени ами и износването е прикрито с отнемане на ръба. Пиша тук за да знаят колегите ,че винаги трябва да проверяват всичко при такива доставки и разбира се да изразя възмущението си . Не желая да ми отговаряш, няма смисъл ,не желая повече да си кореспондирам с теб ,независимо от това дали си знаел или не за състоянието на дисковете.За мен ти си некоректен търговец.
              колега аз ги купих и като видях че са по големи от мойте ги пуснах за продаване.а какво е правено и дали е правено с тях от предишния собственик нз.точно поради тази причина ги пуснах с опцията отвори преди да платиш.ето точно поради тази причина мразя да продавам или да купувам от хора който не са в софия.само некоректни работи се получават.а сега ще те помоля да ми ги ПРАТИШ ОБРАТНО .ще ти върна парите и разходите по изпращането защото хората трябва да знаят че аз не целя да прецакам никой и най вече колега от форума.МОЕТО НЕЗНАНИЕ НЕ МЕ ИЗВИНЯВА ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ.на лично ще ти пратя данните ми.
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                #8
                Благодаря за Бързата реакция ,това е мъжки отговор ,получих данните ти на лично.Извинявай за обидите,бях доста афектиран докато пишех.Дисковете са малко по добре от моите затова смятам да ги сложа .Реагирах така защото очаквах друго ,но здраве да е ,пари се изкарват а и /за толкова пари - такива дискове/ , не коментирах покупката заради парите а защото се почувствах измамен в очакванията си.Със здраве.

                Коментар

                Working...
                X