Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По-лесно ще се пътува до морето от утре

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По-лесно ще се пътува до морето от утре

    От утре пускат още един участък от магистрала ТракияИ вече ще стига на 16 км. от Стара ЗагораА от Стара Загора до Бургас няма да има тежкотоварни автомобили
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    това е много добре , винаги като се сетя за участъка Чирпан-Ст.Загора ми настръхва косата.
    Fiat Stilo JTD ....sold
    Volvo C 70 ....

    Коментар


      #3
      Аз сега слушаш по телевизията, че големите превозвачи, ще правят проблеми, заради това, че ще ги отклоняват след края на магистралата. Та тези хора се заканиха, че понеже им е забранено да стачкуват, да блокират пътищата и т.н., ще карат много бавно по пътищата, няма да позволяват да ги изпреварват и ще пречат всякак си на движението !!!! Ако това стане, представятели си каква война по пътищата ще настъпи!?
      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

      Коментар


        #4
        Nikcho написа:
        Аз сега слуаш по телевизията, че големите превозвачи, ще правят проблеми, заради това, че ще ги отклоняват след края на магистралата. Та тези хора се заканиха, че понеже им е забранено да стачкуват, да блокират пътищата и т.н., ще карат много бавно по пътищата, няма д апозволяват да ги изпреварват и ще пречат всякак си на движението !!!! Ако това стане, представятели си каква война по пътищата ще настъпи!?
        Войната по пътищата представлява средно на година:2900 тежки катастрофи1100 загинали7700 тежко ранени, повечето от които остават инвалиди за цял живот!Ако някой умишлено се стреми да увеличи тези числа, то той не би следвало да се нарича "човек" и да се третира като такъв!!!За подобни заплахи, отправени към обществото, техните автори заслужават затвор!!!
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Като натрошат главите на някой камионджия и ще спрат да правят протести. 1 на 1000 от тях се държи коректно на пътя / пуска мигач когато има възможност да го изпревариш, спазват прилична дистанция/ всички други са като глигани. не е нормално 30 - 40 тонна машина да я караш с над 100 км/ч. А и в повечето нормални държави движението на камиони е забранено през уикенда. Ако това стане в България пак ли ще протестират

          Коментар


            #6
            stenli написа:
            Като натрошат главите на някои камионджия и ще спрат да правят протести. 1 на 1000 от тях се държи коректно на пътя / пуска мигач когато има възможност да го изпревариш, спазват прилична дистанция/ всички други са като глигани. не е нормално 30 - 40 тонна машина да я караш с над 100 км/ч. А и в повечето нормални държави движението на камиони е забранено през уикенда. Ако това стане в България пак ли ще протестират
            Подкрепям колегата. И съм имал доста кофти преживявания с камионджии. Турските са най-опасни, а те няма да правят стачка тук.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              пътят след последните ремонти вече е доста добърно камионите не се отбиват все още
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Ако някой има пътуване към морето да поизчака. Вчера по обяд бях в центъра на събитията около Слънчев бряг беше ужасно. 1 час съм пътувал 3 км. Настилката на места е изровена или има чакъл и тиня. Може би до няколко дена ще се пооправят нещата

                Коментар


                  #9
                  Стенли е прав изчакайте

                  И аз бях на Слънчев бряг около 12.00 а от там до поморие 3 часа през Тънково,Горно Александрово,КАблешково с цената на счупен десен фар и спукана броня както и огънат капак.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Ашколсун бре! Мислех вчера, докато пътувах, да пусна едно похвално слово за "Тракия", но темата вече я има :P ХВАЛА НА ТАКЪВИ СТРОИТЕЛИ!!! Това е най-красивият участък от магистралата! И една гледка... И едни слънчогледи... Двама приятели от Холандия ми бяха на гости и им се врътна шайбата! Казаха че е по-хубаво и от в Германия А понеже единият учи за известно време в Румъния и само правеше сравнения, които в прав текст бяха, че България е на светлинни години напред... После да говорят кого ще приемат в ЕС и кого не и кой заслужава За камионите! "Песента се казва: "Ужаааааас!" От Ракитница до магистралата съм карал зад 3 камиона с 60км/ч без шанс и смисъл да се изпреварва. Тези 10-ина смелчаци, които се бутаха напред през повечето време караха между камионите, което не е оферта, ама хич! Не е истина ква колона се заформи, а за насрещното движение и изпреварванията... 100 пъти ми се изправи косата за 20 километра!Дано стигне скоро до Стара Загора поне, щото иначе е лудница!Каж, баба, "инджой!" ПП- а има и по-зле от нас http://fishki.net/comment.php?id=11489
                    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                    Коментар


                      #11
                      Преди месец пътувах към морето и мисля, че беше в участъка преди Стара Загора се беше заформила опашка от поне 20 коли и камиони. пътят беше тесен, двупосочен, на много места с мантинела и от двата края. Заради постоянното насрещно движение не можеше да се изпреварва, но един камион(не беше тир, беше доста натоварен) реши, че трябва да изпревари всички. На тоя тесен и натоварен път тоя серсем караше с повече 100(щом аз карах с 80 а той ме изпревари трябва някъде там да е бил). Изпревари мен и още една кола, при което принуди идващите отсреща коли и всички в колоната зад мен да забият спрачки(звука беше адски), след което за да се прибере в платното зави рязко като засече колата пред мен и за може би една педя не го удари. Прибирайки се в платното задницата му поднесе и излезе леко в тревата отстрани(добре че точно тук мантинела нямаше). Изчака малко, движейки се наравно с другите простосмъртни от колоната, и отново продължи серията си безумни изпреварвания. Гледката беше адска, като се има предвид, че говорим за камион от типа Камаз и Зил(тежък, без никакви системи за безопасност, в доста случаи и без странично отгледало от десния край). Хвала на такива шофьори
                      "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

                      Fiat Tempra 1.9 TDs
                      Subaru Legacy 2.0i

                      Коментар


                        #12
                        май е най-добре да се пътува рано сутрин, да речем към 3шофьора се изморява, но поне сигурността зависи в по-голяма степен от негоа не от такива идиоти
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          DEYAN IYI написа:
                          ..ПП- а има и по-зле от нас http://fishki.net/comment.php?id=11489
                          Е тея как се разминават .... направо

                          Коментар


                            #14
                            Зимам си антирадарче и че гона под 3 часа до морето тая година :D
                            _______________________________________
                            0885261834

                            Коментар


                              #15
                              Selqatin написа:
                              Зимам си антирадарче и че гона под 3 часа до морето тая година :D
                              Под 3 часа...............Малииии, ти със самолетно гориво ли ще зареждаш
                              Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                              Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                              Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                              Коментар

                              Working...
                              X