Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троян-Кърнаре

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Троян-Кърнаре

    Днес четейки форума се натъкнах на кратка информация в този сайт http://www.btv.bg/news/bulgaria/inst...ama_dupki.html относно състоянието на прохода Троян - Кърнаре. Понеже събота и неделя ми предстои пътуване в Троянския балкан имах голямото желание да мина през Беклемето, тай като ме бяха уверили, че пътя е ремонтиран и гледката, която се разкрива пред пътуващия е величествена. Моля, ако някой е пътувал наскоро да сподели, защото в посочения сайт има едно мнение, което почти ме отказа да минавам оттам. Ако все пак реша да мина през този проход, ще пиша.
    Peugeot 301
    Punto 1.9 JTD - на жената

    #2
    Венко, ходих миналата година на Беклемето. Пътят беше ОК, като само горе на върха имаше един участък от около километър със стария асфалт.По-актуална информация нямам, надявам се колегата VesMil да се появи надвечер - той пътува често натам, щото е троянски зет

    Коментар


      #3
      Колега аз минах от там преди месец може би,а и работата ми е свързана с пътищата така че мога да ти кажа следното пътя е супер горе до върха,но от началото на границата с Област Ловеч има отсечка с доста дупки около километър,но все пак не е болка за умиране
      FIAT Punto 1.8 16V

      Коментар


        #4
        Благодаря на отзовалите се! За съжаление програмата ми не ми позволи да мина през Беклемето, за което малко съжалявам. Мои приятели минаха оттам и ми дадоха същата информация, че има само един малък участък, който според техните думи, може да те откаже от пътуване. Освен това ми казаха, че това е един от най-дългите проходи - 42 км. и доста стръмен, което предполага много ниска скорост и загуба на време. Но иначе гледката отгоре била прекрасна...
        Peugeot 301
        Punto 1.9 JTD - на жената

        Коментар


          #5
          Проходът се минава за около час. Служих в Троян и съм го минавал многократно на стоп.Не е чак толкова стръмен прохода, изключително приятен е за шофиране. На места се откриват такива гледки, че дъхът ти спира.Голям пропуск, Венко!

          Коментар


            #6
            Re: Троян-Кърнаре

            Колега с Брат ми края на март минахме от Пловдив за Лом през Троян карнаре в Пловдив по къси ръкави а в прохода парното на 6 бахти студъ и вятара дет беше а пътя беше ок малка отсечка вече като се спускаш кам троян е по лоша но горе пътя е 6 ето ти и снимки.
            Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

            Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
            Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

            Коментар

            Working...
            X