Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

здравейте имам проблем с придърпването

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    здравейте имам проблем с придърпването

    Здравейте от скоро съм в форума и вече имам един въпрос свързан с колата ми имам която я имам от скоро Fiat Bravo 1.6 16V 1996г но нещо ми придърпва на по ниските обороти иначе на високи върви на какво се дължи това.За първи път карам кола инжекзион и съм малко бос така че малко съвети няма да ми навредят.Мерси предварително
    FIAT BRAVO 1.6 16V БЕНЗИН

    #2
    Кабели, свещи, може би запушени инжектори.От много неща може да бъде.Най-евтиния вариант е да е от свещите.Колегите след мен да допълнят, ако съм пропуснал нещо.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      а искам да попитам каде мога да отида на диагностика за да проверят нещата каде работят качествено
      FIAT BRAVO 1.6 16V БЕНЗИН

      Коментар


        #4
        На военна рампа има сервиз, където много съвестно си вършат работата.Ако някой друг знае по-добро място да казва!
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Ванто.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Здравей! Имам Брава 1,6-16в и имам същия проблем.На бензин го прави рядко но на газ при обороти 1000-2000 т.е. при малко подаване на газ колата подскача.Не съм сложил емулатор но не мисля че ще ми помогне.Ако си оправил проблема моляте пиши ми!

            Коментар


              #7
              SPEEDER(TM) написа:
              а искам да попитам каде мога да отида на диагностика за да проверят нещата каде работят качествено
              Пич виждал съм колата ти ако не се лъжа пред Меggle Там ли бачкаш?
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                имах същия проблем

                имах същия проблем с пунто 1,1 - придърпваше на газ , но не и на бензин! докато ми уври главата, че газта е по-капризна към качествата на запалителната система на колата смених 3 изпарителя - дал господ... след това започнах със свещи, кабели и най-накрая забелязах, че едната от бобините на пунтото(то е с 2) нещо се е поразклатила! смених я с втора употреба и готово!!!
                FIAT PUNTO 1.1 8.6/100 газ

                Коментар

                Working...
                X