Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервизи-Магазини за Фиат в Русе.Моля споделете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервизи-Магазини за Фиат в Русе.Моля споделете

    Колеги ,виждам че има доста Русенци във форума , моля дайте инфо за добри сервизи и магазини за Фиат Браво /Брава намиращи се в града.Предварително благодаря.
    Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
    Brava 1.4 12V SX

    #2
    колега заповядай на нашата традиционна среща! всяка сряда на бившото кино Здравец или на другото кръчме до него! там ще научиш къде кога и по какъв начин

    Коментар


      #3
      I na men mi triabva speshno pregled. Shte mina na sreshtata v sriada obache neznam dali remaka shte izdurji do togava. Dnes otvariah kapaka i se okaza che se e ponacepil. Kolata q imam ot sedmica i nishto ne sum pipal po neia, taka che mi triabva cqlosten pregled. Ako niakoi moje da me nasochi kum dobur serviz na koito da razchitam i za napred, shte ima bira ot meneКолега, добре дошъл във форума! Писането на КИРИЛИЦА в него е задължително!Просто е по-удобно за всички! Поздрави kiro_of_the_day

      Коментар


        #4
        колеги баща ми има сервиз в русе но тои нее за фиат и не предлагаме частите за него които ми трябват и искам да науча от каде мога да разчитам на части за фиат в русе пак може и да нее в русе стига да ги има частите и данеме лажат с цената (казвам го защото са ми известни някои продавачи)

        Коментар


          #5
          сервиз-едва ли има по добър

          Колеги искам да ви кажа каде аз си правя колата и винаги ама винаги съм доволен. Доволен съм Защото ако нещо може да се ремонтира то се ремонтира а не се сменя с ново както на повечето места вече.А и цените са направо идеални - не казвам безплатно но доста умерени. Хората по принцип се занимават само с немски коли но покраи моята фиатка и фиатките заобичаха. Сервиза се намира в печатни платки преди главния портал в ляво и после парвия сервиз в дясно. Човека се казва Валентин и за мен е най-добрия. За повече инфо питаите и телефони мога да дам.
          Карам Бавно )

          Коментар


            #6
            Колеги ако някой има проблеми с Фиат Типо да казва имам двама разбирачи дето много разбират и постояно ми ъпгрейдват колицата много съм доволен земат скъпо ама разбират!Само за Русенци

            Коментар


              #7
              Пичове, само не ходете при сервиза на Ивеко, който е и официален представител на Селения за Русе. Той се намира след Дунав мост по Околовръстното в дясно. Имат някой евтини части, но като сервиз скубят яко. Има магазин на Фиат на в близост до Борисова(абе не ги знам улиците, но жена ми нали е от Русе и аз ги знам иначе къде се намират магазините) на кръстовището, където последно сложиха светофар. Та на него като идваш от гара завиваш на ляво и минаваш 20-30 метра и в ляво е магазина на Фиат.Иначе на Евро 07 също има части за нашите колици.Има един сервиз и в него момчетата са много добри, ама като не знам как да ви го обясня Иначе знам как се стига до него. Аааааа ще дам телефона на пича 0899 14 81 91 Драго. Много ги чува нещата.Айде успех!

              Коментар

              Working...
              X