Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко често почиствате колата си?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко често почиствате колата си?

    Тъй като аз с удоволствие ще споделя че тази събота направих пролетно почистване на колата и пастиране споделете и вие колко често чешете магарето.http://bebeniki.atspace.com/tipo3.jpg
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Re: Колко често почиствате колата си?

    Yavor написа:
    Тъй като аз с удоволствие ще споделя че тази събота направих пролетно почистване на колата и пастиране споделете и вие колко често чешете магарето.
    Ами аз моята я мия външно на четири - пет дни, а вътрешно през две седмици
    mariobg написа:
    За съжаление пастирането тази година сигурно ще го пропусне, но ще видим има още време...
    Мисля това да го направим и на двете коли обаче на вилата

    Коментар


      #3
      Аз мия външно всяка седмица, освен зимно време, тогава на месеца веднъж макс! Паста рядко, вътре задължително всяка седмица или по-често при необходимост.

      Коментар


        #4
        Мръсната кола особенно вътре в купето създава лошо самочуствие на водача и кажи речи той кара малко кесим след като всичко около него е подтискащо.Сами се убеждавате че когато излезе от автомивката колата е по приятна и човек влиза съссамочувствие вътре и му е приятно да кара.Хайде външно не винаги може да се поддържа чиста но пък вътре всичко да е като в кочина не е редно.А не дай боже да надникне човек в някой мундарски багажник.Леле мале какво ли няма там и какви ли не боклуци.Така че всеки водач би отделил по десетина минути на ден но нека всичко бъде поставено на ред и най вече да не се допуска да се достигне до това положение. Тоя ред съм си го завел още с първата кола купена прз 1967 година и до сега си го спазвам.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #5
          Стремя се веднъж седмично да я мия. Зимата определено беше рядкост миенето по разбираеми причини. То и вътре като я измиеш и влезнеш 2 пъти със снежните обувки и всичко става...Когато е по-топло я чистя доста честичко.Малко инфо за тези който обичат сами да си мият колата: На бензиностанция OMV на бул. България има автомивка на самообскужване, а именно водоструйка. Пускаш монета от 1лв и избираш измежду топла вода със сапун, чиста вода за плакнене и тн. времетраенето е 100секунди. За 2 кинта колата свети стига да не е прекалено замърсена, в такъв случай ще заминат поне3-4лв-то все едно да я закараш на автомивка.

          Коментар


            #6
            Абе свидими се да я заведа на мивка,при положение че съм бачкал на автомивка сумати време Иначе я мия на дъжда основно,а вътре гледам само седалките да са чисти(абе мързела е голема работа)
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар


              #7
              Selqatin написа:
              Абе свидими се да я заведа на мивка,при положение че съм бачкал на автомивка сумати време Иначе я мия на дъжда основно,а вътре гледам само седалките да са чисти(абе мързела е голема работа)
              ОфффтопикчеМалее не така с колицата. Мии и дупето по често де Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

              Коментар


                #8
                Между другото,аз съм маниак на тема"чистота" и си чистя колата след всяко излизанеМоже и за луд да ме сметнете ама аз така си харесвам.Вкъщи в гаража имам една стара прахосмукачка и на етажерката една хавлиена кърпа и препарат за почистване на стъкла!Една прахосмукачка на пода и един бърз парцал по таблото-отнема ми максимум 3-4 мин.Според мен за един шофьор много говори това,как си поддържа колата :D
                SKODA 105L '78
                PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                FIAT 126p '89
                TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                GRANDE PUNTO 1.2 '06

                Коментар


                  #9
                  Автомивка

                  Ние Car Wash не ползваме: 2 кофи вода и... на пракинга !
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                  КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                  КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                  КУПУВАМ: Спортен волан

                  http://www.tempra-clube.hit.bg
                  http://www.tempras.myfreebb.com

                  Коментар


                    #10
                    Отвън запоследно я мих през април месец. Този месец, ако слуша, пак ще я измия.
                    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                    Коментар


                      #11
                      Братко, темата е от преди пет години и половина

                      Коментар


                        #12
                        Kuku написа:
                        Братко, темата е от преди пет години и половина
                        Какъв е проблема ?
                        ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                        FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                        Коментар


                          #13
                          T_SHOW написа:
                          Kuku написа:
                          Братко, темата е от преди пет години и половина
                          Какъв е проблема ?
                          Дали аз закъснях или времето бързашееееееее........ :D :D :D
                          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                          Коментар


                            #14
                            С тоя смотан цвят - на 2 седмици я търкам, никога повече тъмен цвят, самооооооооооо сив !
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Отвън я мия доста често, ама вътре отдавна не е виждала автомивка.
                              Виж бейби не сме глупаци,
                              ние сме отбор от здравеняци.
                              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                              Коментар

                              Working...
                              X