Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газов Инжекцион

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газов Инжекцион

    продавам газов инжекцион ,италиански на Бардолини,свален от Браво,гореше 6 на 100 с него,цената е която вие предложите и после мисля за Димитър Димитров0877608013
    Прикачени файлове

    #2
    bardolini не е италянски ,а е български с италиански части , нов кит без бутилката и маркучите е 480 лева + 50 за бутилка и маркучи = 530 нов , значи аз ти предлагам 300 лева

    Коментар


      #3
      Газов Инжекцион

      DirtySouth написа:
      bardolini не е италянски ,а е български с италиански части , нов кит без бутилката и маркучите е 480 лева + 50 за бутилка и маркучи = 530 нов , значи аз ти предлагам 300 лева
      не съм вещ за това кое къде е правено ,благодаря за инфото,но за другото,ще се наложи да ти откажа ,have a nice day

      Коментар


        #4
        И ти си прав де не си стува за разлика от 200 леваа да зимам стари дюзи и редуктор стар , новата ми оферта е 250 леваЯ и двамата да прочетете правилата на раздела....13. Забраняват се публични коментари по обявената цена, освен ако самият автор изрично не е упоменал, че приема такива! Пазарлъците следва да се извършват посредством лични съобщения. Ако не сте доволни от цената - пишете ЛС на търговеца, а не пишете в самата тема! Модераторски екип.

        Коментар


          #5
          Този инжекцион за колко kw двигател става ?
          Fiat Coupe 1.8

          Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

          Коментар

          Working...
          X