Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фланец за пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фланец за пунто

    искам да попитам дали някои знае къде се продават или да ме посъветва какво да правя,защото никъде не мога да открия такова нещо!
    FIAT Punto ELX 1.2 75

    #2
    Re: фланец за пунто

    freeman написа:
    искам да попитам дали някои знае каде се продават или да ме посаветва какво да правя,защото никаде не мога да открия такова нещо!
    за волан ли за какво ти требва
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      за волан.
      FIAT Punto ELX 1.2 75

      Коментар


        #4
        Няма ли на Илиенци ?

        Коментар


          #5
          няма!проверих всичко!единствената възможност е МОМО , ама струва 155лв!
          FIAT Punto ELX 1.2 75

          Коментар


            #6
            Аз имам 3-4 фланеца от разни Алфи и прочие - може да се измери поне - ако става някой. Отделно ми се върти в главата в Тунинг.бг форума (или в някой от италианските форуми) май някой преди месец продаваше евтин МОМО фланец за Пунто точно. Потърси ?

            Коментар


              #7
              Волан купил ли си ? Ако си си купил волан виж там откъдето си го купил дали нямат . Аз в Prospeed преди време мислих да си слагам OMP волан и там имаше . Обади се и ги питаи за фланец за Пунто .
              Слагайте си коланите

              Коментар


                #8
                той и omp не е кой знае колко по-евтин от момо.ако си без airbag в маx drive беше 90лв, а с airbag май беше 135 обади се и питай: http://www.maxdrive-bg.com/
                '93 Croma 2.0T -ex
                '98 Coupe 20V

                Коментар


                  #9
                  Ще проверя какво имам в магазина.

                  По принцип имам фланци на МОМО - 90лв. SPARCO - 112лв. , SPORT LINE -85лв. но ще проверя какво имам в момента за Пунто .Добре e да ми дадеш някакви данни за колата си ако разбира се не си си намерил вече .Пиши ми ако искаш на adventurecarbg@abv.bg

                  Коментар


                    #10
                    намерих

                    намерих си!благодаря все пак за мненията ви! :D
                    FIAT Punto ELX 1.2 75

                    Коментар

                    Working...
                    X