Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Велико Търново - Чепеларе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Велико Търново - Чепеларе

    През следващия уикенд ни предстои с една компанийка да пътуваме по този маршрут, а аз, като организатор, се чудя, дали да си караме по магистралата до Пловдив и оттам да се спуснем през Асеновград, или да слезем от магистралата при Чирпан и оттам през Поповица да стигнем до Асеновград и надолу. Какво е състоянието на втория маршрут, миналата година останах с впечатлението, че в чирпанско пътищата не са в много добро състояние, но като цяло този регион не ми е много познат, така че очаквам мненията ви.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    #2
    По магистралата до П-в нема ко да гледате по селата м/у Поповица и Асеновград
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

    Коментар


      #3
      И аз така го мисля, ама понеже моите хора видели, че през Поповица им дава по-кратък маршрут, ама явно, ще караме по царския път...
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #4
        Карай си по "царския" път.Миналата есен минах през Асенвград-Садово и пътя не е добре.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          А ремонтираха ли отсечката между Баня и Пловдив, че сега се чудим, дали пък да не минем през Шипка?
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            Велико Търново - Чепеларе

            sugarboy написа:
            А ремонтираха ли отсечката между Баня и Пловдив, че сега се чудим, дали пък да не минем през Шипка?
            Супер е отсечката . ,, Шипка ’’ е перфектен проход . Караш и пееш . Южна България е друга държава по отношение на пътищата . Приятно изкарване в Родопите !
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              Ако бях само аз, действително е перфектен проходът, но си представете картинката с детско столче, детско кошче и жена ми отзад и още един пасажер отпред. Хайде, ние отпред сме добре, ама си ги представям отзад как ги лашкам като чували с картофи по завоите Утехата е, че няма накъде да мърдат много-много при тази конфигурация. Все пак, за разнообразие, наистина може да минем през Шипка, защото миналогодишното пътешествие го правихме по другия маршрут - през Прохода на Републиката, Стара Загора и Пловдив. Благодаря за пожеланията за Родопите - наистина там е приказка, след като още от миналата година си казахме, че ще направим традиция такова пътуване по това време на годината и нито за момент не сме се съмнявали, че ще осъществим този замисъл!
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                #8
                Приятна разходка из Родпите и да не пропуснеш Панорамна площадка Орлово око
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар

                Working...
                X