Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАСТИ ЗА ПОМПА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЧАСТИ ЗА ПОМПА

    КЪДЕ МОГА ДА СИ НАМЕРЯ МЕМБРАНИ ЗА НАГНЕТАТЕЛНАТА ПОМПА ЗА FIAT BRAVO 1.9TD/100МНОГО МИ Е СПЕШНО МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!ПОМПАТА Е ЛУКАС!!!
    Bravo 1.9 TD/100

    #2
    Re: ЧАСТИ ЗА ПОМПА

    dvrender написа:
    КЪДЕ МОГА ДА СИ НАМЕРЯ МЕМБРАНИ ЗА НАГНЕТАТЕЛНАТА ПОМПА ЗА FIAT BRAVO 1.9TD/100МНОГО МИ Е СПЕШНО МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!ПОМПАТА Е ЛУКАС!!!
    Пиши ли4но на хит и ко той най бързо може да ти помогне.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Re: ЧАСТИ ЗА ПОМПА

      dani389 написа:
      dvrender написа:
      КЪДЕ МОГА ДА СИ НАМЕРЯ МЕМБРАНИ ЗА НАГНЕТАТЕЛНАТА ПОМПА ЗА FIAT BRAVO 1.9TD/100МНОГО МИ Е СПЕШНО МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!ПОМПАТА Е ЛУКАС!!!
      Пиши ли4но на хит и ко той най бързо може да ти помогне.
      ако той няма пробвай само при хит-ко/hit-ko/
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        обадих му се но тои ме посъетва да пиша в форума за съжаление неможе да ми помогне колкото и много да искаше
        Bravo 1.9 TD/100

        Коментар


          #5
          Хит и Ко прилича на име на охранитела фирма
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            sachma написа:
            Хит и Ко прилича на име на охранитела фирма
            аиде малко по-сериозно на зор съм бе момчета
            Bravo 1.9 TD/100

            Коментар


              #7
              dvrender написа:
              sachma написа:
              Хит и Ко прилича на име на охранитела фирма
              аиде малко по-сериозно на зор съм бе момчета
              Виж сега приятелю, нещата са сериозни и хората от форума нямат информация, не че не искат да ти помогнат.15 години карам дизелови автомобили три от които Фиат, но само последния е с въпросната помпа и не знам и аз какво ще стане ако стане нещо! Казвам ти какво знам: Че най добрия сервиз Лукас се намира в Несебър... и ако там хората видят зор изпращат помпите за ремонт в Турция.Това съм чел, това ти казвам.Но, щом имаш интернет предполагам ще се справиш.Виж за Бош горивни системи в България има добър и модерен сервиз с името "СУПЕР ДИЗЕЛ", но те просто ще те върнат и няма да те приемат ако се обърнеш към тях.Ако това те успокоява 95 процента от колите след 96 г. са с горивни системи "Лукас", но явно "Бош" имат по-стари традиции и са по-разпостранени тук.Желая ти успех, много дебели нерви и дано намериш разрешение на проблема!Nino- също с "Лукас" горивна система.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5136Що не си вземеш цяла помпичка, и без това не ми трябва

                Коментар


                  #9
                  Uneek написа:
                  http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5136Що не си вземеш цяла помпичка, и без това не ми трябва
                  що не я разпрададеш на части повече ще искараш
                  Bravo 1.9 TD/100

                  Коментар


                    #10
                    Uneek написа:
                    http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5136Що не си вземеш цяла помпичка, и без това не ми трябва
                    И моят съвет е да вземеш на колегата помпата стига разбира се да гарантира, че работи!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      dvrender написа:
                      Uneek написа:
                      http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5136Що не си вземеш цяла помпичка, и без това не ми трябва
                      що не я разпрададеш на части повече ще искараш
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        Добре де с поръчка не се ли внасят части от Италия - там гаранция имат поне един тон такива помпи на части.Другото което е има тонове морги там и ще ти намерят такава помпа ако ще и втроа ръка да е.Попитай в някой магазин с поръчка по каталог и т.н. и какви пари ще искат.Отделно много магазини имат хора по моргите в България и казват след колко време могат да доставят съответната част и дават разни гаранции.
                        Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                        Коментар


                          #13
                          zfa159 написа:
                          Добре де с поръчка не се ли внасят части от Италия - там гаранция имат поне един тон такива помпи на части.Другото което е има тонове морги там и ще ти намерят такава помпа ако ще и втроа ръка да е.Попитай в някой магазин с поръчка по каталог и т.н. и какви пари ще искат.Отделно много магазини имат хора по моргите в България и казват след колко време могат да доставят съответната част и дават разни гаранции.
                          ама къде се прави тази поръчка?
                          Bravo 1.9 TD/100

                          Коментар


                            #14
                            Най-близкия магазин за авточасти който предлага по-богата гама части по каталог (в София почти всеки предлага доставка по поръчка).По-екзотичните части идват за около 3-4 работни дни (например ремонтен комплект за горивна помпа на Уно 1.3 дизел).
                            Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                            Коментар


                              #15
                              zfa159 написа:
                              Най-близкия магазин за авточасти който предлага по-богата гама части по каталог (в София почти всеки предлага доставка по поръчка).По-екзотичните части идват за около 3-4 работни дни (например ремонтен комплект за горивна помпа на Уно 1.3 дизел).
                              даи малко телефони.благодаря
                              Bravo 1.9 TD/100

                              Коментар

                              Working...
                              X