Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа Комби 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа Комби 1.6 16V

    КлиматроникТегличФабрична аларма119000 км25.11.1996 год регистрация в ГерманияЦена 2900 лева в ГерманияДоставка 850 лева на автовоЗПреполагам е скъпо За БГ паЗара, ама нали е беЗплатно да пуснеш обява :D http://www.snimka.bg/profile.php?edi...hoto_id=838118

    #2
    Преди около час, гледах такава мареа без забележки за 10 500лв. ...така, че ти е много евтина офертата даже!

    Коментар


      #3
      Ами в мобиле.бг има по 4900 или 5000 с мито Така,че определено мойта е много скъпа, като се има пред вид, че по 1000 лева всеки сваля от цената ако иска да си продаде колата.Тука нали колега от Форума продаваше едно Типо , от 2500 накрая май За 1000 лева го даде.......Така, че това какво искаш и кой какво дава са две различни неща :D

      Коментар


        #4
        Точно това се опитах да намекна, явно несполучливо. Имах предвид, че може и за 10000 да я продадеш стига да си намериш човек, за това недей да казваш, че е скъпа

        Коментар


          #5
          Колега, тази обява много напомня за предната ти: Фиат Мареа ЕЛХ ТД 100 Комби Модел 1999. Според мен и двете снимки са на една и съща кола - фронтална и отдясно, ама ти си знаеш най-добре ! Интересувам се най-много от цената - ясно е, че много обичаш цифрата 2900 - веднъж е евро, друг път е левове. Интересно ми е какво представлява тази кола, защото за тези пари - 1450 евро, в Германия може да се намери само катастрофирала или с повреден двигател Мареа - справка Mobile.de, а пък на снимката и в обявата няма упоменато подобно нещо. Ако може - повече подробности ?

          Коментар


            #6
            Доста отдавна е обявата,но ме интересува теглича и как се поставя същия.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар

            Working...
            X