Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Типо 1.6 i.e. на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Типо 1.6 i.e. на части

    Продавам на части Фиат типо 1.6 i.e. моноинжекцион двувалката двигател 149C2 с дигиталното табло двигателя и таблото както и интериора са в перфектно състояние двигателя работи като часовник и не гори грам масло за съжаление купето отдолу има изгнило при предния мост и ми искат много голяма цена за ремонт та така колата има газова уредба с 40 л. бутилка и изпарител Lovato, аларма и централно заключване електрически стъкла електрически шибидах.Цени търпят коментар:4 бр. летни гуми 165x14 Fulda Ecocontrol купувани са Април месец 2010 година и са на около 3000 км заедно с джантите 200 лв за 4-те Газовата уредба : 100 лв. Алармата: 50 лв. Водната помпа е сменена миналата година септември месец цена 30 лв. За всички останали части питайте на лично по телефона скайп или в темата за цена За контакти :jgmudei@gmail.com и dronzin@abv.bgGSM 088/9351380 (Mtel) 089/9335882 (Globul) 087/9471493 (Vivatel) МишоSkype: jgmudeicho

    #2
    Ще те помоля да направиш няколко снимки на колата,мисля че ще е в твой интерес ,както и за нас от форума да разгледаме и харесаме евентуално части от него. Успех!
    Tipo 1.4 i.e. 71 hP (слаба купешка ракия)

    ИВО

    Коментар


      #3
      Yp

      Ъп съжалявам за забавянето но не бях на линия та така добавям и едни зимни гуми Fulda Kristall Montero пак 165x14 по 25 лв/бр. за частите понеже вече един колега изяви желание за алтернатора но не беше същия като неговитеАлтернатор : 40 лв.Стъпково моторче за празен ход: 40 лв. Дюза : 40 лвTPS потенциометър : 40 лв. Седалки предни: 30 лв./бр.Задна седалка 50 лв. Стартер : 40 лв.Водна помпа: 30 лв. Табло електронно 40 лв.Компютър 40 лв.Засега се сещам за това за друго което ви интересува питайте цените се коментират : А сега и малко снимки колата е мръсна но не ми се занимаваше да я мия !!!http://open.deo.uni-sofia.bg/jgmudei/Tipo/

      Коментар


        #4
        Да предупредя колегите че съм си запазил за утре спойлера :D
        Sedicivalvole (Racing Rosso)now
        GTV 2.0 (612 A)now
        E60 530D now.. hate it big time :D
        Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
        Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

        Коментар


          #5
          Ъп

          Ъп засега спойлера отзад е запазен останалите неща се продават гумите са с цена 90 лв/бр нови коментирайте цените !!!

          Коментар


            #6
            Колегата е много точен! Взех спойлера след известна борба Беше добре залепен СУПЕР ДОВОЛЕН СЪМ!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Да се счита за ъп!
            Sedicivalvole (Racing Rosso)now
            GTV 2.0 (612 A)now
            E60 530D now.. hate it big time :D
            Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
            Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

            Коментар


              #7
              Ъп

              Както разбрахте спойлера замина добавям цени и на задните осветителни тела (габарит,стоп мигач и светлина за заден ход) 20 лв/бр.Фаровете с мигачите левия 10 лв тъй като му е пукнато стъклото десния фар с мигач 20 лв. радиатор 30 лв. газови амортисьори за вратата на багажника 10 лв./бр. Питайте за всичко друго което ви интересува !!!

              Коментар


                #8
                Ъп

                Хайде народе цените се коментират може да пишете и на скайп и по телефона че с тия лични съобщения не е много добра комуникацията !!! Да попитам и извън темата защо ми се изтриват всички изпратени от мен лични съобщения стоят по половин ден и после ги няма нито в изпратени нито в съхранени ???

                Коментар


                  #9
                  Ъп

                  Хайде засега са продадени ауспуха с 3-те гърнета лостчето за фаровете и мигачите амортисиорите за вратата на багажника и спойлера !!! Предната броня е свалена и и търся 10 лв. !!!

                  Коментар


                    #10
                    Re: Ъп

                    jgmudei написа:
                    Хайде засега са продадени ауспуха с 3-те гърнета лостчето за фаровете и мигачите амортисиорите за вратата на багажника и спойлера !!! Предната броня е свалена и и търся 10 лв. !!!
                    Драсти, снимай ми уплатнението на шофьорската врата най важно е при прага и при колонката и заключвалката.
                    Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                    GTV 2.0 (612 A)now
                    E60 530D now.. hate it big time :D
                    Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                    Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                    Коментар


                      #11
                      Ляв стоп колко му е цената ?
                      FIAT TIPO 1.4 i.e. - за сега с десен волан
                      LANCIA PRISMA 107 hp - много бягаща, ама и много изгнила вече

                      Коментар


                        #12
                        20

                        20 лв има го по-горе в темата има цената !!!

                        Коментар


                          #13
                          Колега благодаря за частите, всичко пристигна точно! ЪП от мен за хубавата работа Поздрави!
                          FIAT Tipo 1,6.i.e. DOHC DGT is the best

                          Коментар


                            #14
                            Не искаш да ми отговориш...твоя воля
                            Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                            GTV 2.0 (612 A)now
                            E60 530D now.. hate it big time :D
                            Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                            Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                            Коментар


                              #15
                              Здрасти колега

                              Здракти колега не съм видял че си ми писал гледах си само личните и последния пост днес ще ти пратя снимки !!!Айде и ъп на темата бронята е свалена и само ми се пречка някой ако я иска за 5 лв. да идва и да я взима !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X