Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам проблем с предните амортисьори!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам проблем с предните амортисьори!!!!

    Zdraveite fenove :D .Az sym ot Burgas,imam Fiat Brava 1.6 SX 98 godina.Kupih ia nova,poddarjam ia mnogo dobre no ve4e dva pyti smeniah predni amortisiori,i sega pak sa za smiana!!! Parvo vzeh ot Vanto treid, posle ot Aleksandyr auto.Pisna mi!!! Daite syvet ot kyde i kakva marka da sloja? Onzi den vzeh niakakvi Koffa.Ne pasnaha. Kakvo shte mi prepory4ate? I da e na razumna cena vsepak !!!Moje da gi vzema i ot Sofia ,sledvashtata sedmica sam tam....Samo kajete ot kade Колега писането на кирилица във форума е задължително. Fire 999

    #2
    Първо темата не е за тук, второ пробвай кирилицата, може да ти хареса :D За амортесиорите-как по-точно се скапват?Ти ли си ги слагаш?И освен това трябва да са ти дали гаранция във Ванто и Ал.Ауто,нали?
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Re: Imam problem s prednite amortisiori!!!!

      Twism написа:
      Moje da gi vzema i ot Sofia ,sledvashtata sedmica sam tam....Samo kajete ot kade
      Колега от София няма да вземеш нищо по различно от Бургас, просто трябва да се види какъв е проблема, и в сервиза да ти кажат какво да правиш и какво да търсиш... !!!
      LANCIA Y 1.2 16v 86HP
      176B9.000
      ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
      AR32301

      Коментар


        #4
        относно амотисьорите COFAP/Magnetti Marelli, колегата hit-ko е написал доста по темата тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...ighlight=cofap
        LANCIA Y 1.2 16v 86HP
        176B9.000
        ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
        AR32301

        Коментар


          #5
          Ако питаш мен направо пиши на колегата hit-ko или отиди в неговия сервиз, гарантирано ще вземеш нещо добро! Кой зане, може да ти отиват амортисьорите не заради самите амортисьори!
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            geshabeli написа:
            Ако питаш мен направо пиши на колегата hit-ko или отиди в неговия сервиз, гарантирано ще вземеш нещо добро! Кой зане, може да ти отиват амортисьорите не заради самите амортисьори!
            Което е по-вероятно Другото е неправилен монтаж и на двете места - достатъчно е да задържат стъблото с клещи, да го наранят и край
            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
            FIAT Punto 99' 1.7 TD

            Коментар

            Working...
            X