Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ланчия делта 1.6 16v на части 97г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ланчия делта 1.6 16v на части 97г.

    колата бе в семейството 3 години и мина 20 000км.претърпя удар и не е рентабилно да се прави.лично съм се грижил за нея и гарантирам за частите. http://ico318.snimka.bg/automobiles/...мпресор климатик-70лв. перка радиатор(лек луфт,но работи добре)-30лв. глава оборудвана с всички датчици,валове,повдигачи и др.-250лв. стопове 2 бр.-10лв/бр.габарит преден десен-5лв. пружини-10лв/бр. спирачна помпа с казанче-25лв.казанче антифриз с капачка-10лв. казанче хидравлика-5лв.свалил съм два механизма за ел.стъкла,но не помня кои-20лв/бр.както и две брави-10лв/бр.механизъм предни чистачки-30лв.моторче задна чистачка-20лв.рамена с чистачки-неразглобяеми-лява(почти нова-шампион)-15лв.дясна-10лв.задна-10лв.амортисьори заден капак-15лв/бр.4бр.бутони ел.стъкла+копче ел.фарове+аварийни+пепелник+ел.огледала-20лв.лост мигачи-30лв.лост чистачки-25лв.(и двата светят).резервна гума - 30 лв.крик оригинален - 15лв.алуминиев всмукател с дросел,ТПС и всичко друго - 50 лв.всмукател с дюзи и горивен регулатор - 50 лв.алтернатор,стартер,хидравлична помпа-30лв./бр.панел климатроник-25лв. бобина-30лв.компютър-40лв.ламбда сонда бош на 20 000 км. - 80 лв. датчик километраж - 15 лв.накрайници ас-метал неслагани 2бр.вътрешни-по 10лв.и един външен-10лв.трите за 25лв.предни спирачки-50лв.(плътни дискове с минимален ръб,апарати,накладки на 5 000км.).сенници черни 2бр.-10лв.тонколони задни-15лв.волан непротрит със здрав аербег-40лв.предна решетка-10лв.табло с чек-контрол-40лв.кабели на 20 000км.-15лв.4бр.ламаринени джанти с гуми-2бр. 175/65/14- слаби и 2бр. 195/60/14 малко по-добри-60лв. забележка-като ги снимах видях,че на едната джанта отворите са по-различни.частите се намират в пловдив.имам и преден и заден капак с прозорец,задна броня,салон,скоростна кутия-200лв.,съединител(валео на 2 000км.)-100лв. и др. в кърджали.за там трябва уговорка. 0897595121

    #2
    нова цена за оборудвана глава в отлично състояние-включително валове,повдигачи,датчици-както е свалена от колата-200лв.

    Коментар


      #3
      продадени-перка вентилатор,ламбда сонда.поради слабия интерес да уточня,че всичко пад капака и ходова част е еднакво като при фиат браво/брава и в голяма част марея.чудесен донор за поставяне на агу на кола с пластмасов колектор-моя е алуминиев и напълно оборудван-моторче за празен ход,дросел с тпс и др.-50лв.отворен съм за предложения!

      Коментар


        #4
        А цена само на джантите без гумите може ли да ми кажеш.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          dani389 написа:
          А цена само на джантите без гумите може ли да ми кажеш.
          гумите са подарък към джантите,понеже не са добри.мисля,че 60 лв за четири джанти с две гуми за отзад/другите нестават/,е добра цена и за двете страни.

          Коментар


            #6
            продадени-кабели,решетка,ламбда,предни пружини с тампони,две джанти-с по-добрите гуми.цена за другите две-25лв.ако не ви харесват цените-предлагайте!отворен съм за коментари и не се сърдя.

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                колега,амортисьори предни да ти се намират и цена ако ги имаш?
                запален фиатаджия
                1.6 DOHC with carb Weber DMTR 92/250,???HP-project is finished,LPG tuning

                Коментар


                  #9
                  продадени са амортисьорите-предни и задни.свалена е скоростната кутия-без шумове-200лв и маховик-20лв.

                  Коментар


                    #10
                    или кризата е голяма,или тези италианки не се чупят :D ...примерно-на никой ли не му трябва чудесен компресор за климатик,в тези жеги?при това на цена,близка до подарък!продаден е съединителя.

                    Коментар


                      #11
                      темата доста се разводни с времето.ще опиша останалите ми,непродадени неща.снимките от първото мнение са актуални.налично:компресор клима-70лв., глава оборудвана с всички датчици,валове,повдигачи и др.-200лв., скоростна кутия-200лв., стопове 2 бр.-10лв/бр. , габарит преден десен-5лв., спирачна помпа с казанче-25лв., казанче антифриз с капачка-10лв., свалил съм два механизма за ел.стъкла,но не помня кои-20лв/бр.както и две брави-10лв/бр., механизъм предни чистачки-30лв.моторче задна чистачка-20лв.рамена с чистачки-неразглобяеми-лява(почти нова-шампион)-15лв.дясна-10лв.задна-10лв.амортисьори заден капак-15лв/бр. , 4бр.бутони ел.стъкла+копче ел.фарове+аварийни+пепелник+ел.огледала-20лв. лост мигачи-30лв.лост чистачки-25лв.(и двата светят).резервна гума - 30 лв. , крик оригинален - 15лв., всмукател с дюзи и горивен регулатор - 50 лв., панел климатроник-25лв. бобина-30лв.компютър-40лв., датчик километраж - 15 лв., накрайници ас-метал неслагани 2бр.вътрешни-по 10лв.и един външен-10лв.трите за 25лв.предни спирачки-50лв.(плътни дискове с минимален ръб,апарати,накладки на 5 000км.), тонколони задни-15лв.волан непротрит със здрав аербег-40лв., табло с чек-контрол-40лв., сенник пасажерски черен-5лв., две ламаринени джанти 14" с лоши гуми/или без тях/-165/70/14 -25лв. забележка-декоративните отвори на джантите са различни-на едната са кръгли,а на другата елипси.разликата е минимална-забелязах я чак като ги снимах!всичко се намира в пловдив.0897595121-ицо.

                      Коментар


                        #12
                        продаден панела за климатроника.всичко останало стои и чака нов собственик.например-лостовете на мигачи и чистачки са като на типо/темпра и са като от магазина...

                        Коментар


                          #13
                          Харесах си сенниците.На снимката ми се вижда че са с огледалца.Мисля,че трябва да станат на типото.Съгласен ли си да ми ги пратиш по Еконт до София?Ако си съгласен пиши да ти дам данни на ЛС.
                          Fiat Tipo
                          Corsa b комби !

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              следва разпродажба!примерни цени-глава оборудвана,включително и валове,датчици и всичко,както е свалена в чудесно здраве-120 лв. скоростна кутия-120лв.компресор клима-50лв.всичко останало,изброено три поста по-нагоре,на подобни цени-с 30-40 процента надолу,от обявените.мястото ми трябва и ако не се продадат в скоро време,частите отиват за скраб!изключително ме интересува пакетна цена-на всичко,която би могла да е доста ниска!

                              Коментар

                              Working...
                              X