Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат мареа 1.9тд комби 100кс

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат мареа 1.9тд комби 100кс

    колеги продавам си колата на части,ако на някой му трябва нещо да пита на ЛС.Още не знам как вървят цените,но мисля да са нормални и по надолу.

    #2
    нищо ли не ви трябва

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        1

        Коментар


          #5
          Re: фиат мареа 1.9тд комби 100кс

          колега интересува ме главата!кажи имаш ли я още и каква цена и търсиш. мерси предварително!!

          Коментар


            #6
            Всички части с цени.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...light=Само не мога да разбера защо се регистрира още веднъж паролата ли забрави или какво?Нарушил си правилата на форума и затова предишната регистрация отива в небитието.Колегата е пуснал частите много евтино е имат си забележки ,но и затова цените са такива.Съвет към продавача - няма смисъл всеки ден да пускаш нова тема ,а просто да повдигаш тази.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Интересува ме заден ляв колан, цвят и цена.
              ex. Tipo 1.6 i.e DOHC
              ex. Marea Weekend HLX TD100

              ex. Nissan Primastar 1,9 dci
              Mercedes Vito W447
              Skoda Rapid 1.2 110ps

              Коментар


                #8
                Re: фиат мареа 1.9тд комби 100кс

                mitakataka написа:
                колега интересува ме главата!кажи имаш ли я още и каква цена и търсиш. мерси предварително!!
                имам глава днес я свалих ,за 170 я давам с клапаните ,без валаа

                Коментар


                  #9
                  е

                  Tornado написа:
                  Всички части с цени.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...light=Само не мога да разбера защо се регистрира още веднъж паролата ли забрави или какво?Нарушил си правилата на форума и затова предишната регистрация отива в небитието.Колегата е пуснал частите много евтино е имат си забележки ,но и затова цените са такива.Съвет към продавача - няма смисъл всеки ден да пускаш нова тема ,а просто да повдигаш тази.
                  аз ако знаех как се повдига темата,нямаше всеки ден да пиша обява,а за новото име защото компа уж влизаше без парола,и не сам я записал никаде и когато поиска не я знаех.Ако можеш кажи как се повдига

                  Коментар


                    #10
                    Sergo написа:
                    Интересува ме заден ляв колан, цвят и цена.
                    колана още не сам стигнал до него,но ако ти трябва ще го сваля ,15 ми се струва разумно.цвета е черен мисля или т.син

                    Коментар


                      #11
                      Телефон за връзка:0887945666 или ЛСПРИ ЗАКУПУВАНЕ НА 3 БРОЯ ОТ ИЗБРОЕНИТЕ ЧАСТИ ПОЛУЧАВАТЕ КАТО ПОДАРЪК ЧЕТВЪРТА С ЦЕНА КОЛКОТО НАЙ-ЕВТИНАТА Резервна гума - 10 лв Греда под радиатора - 10 лв. Въздухозаборник над радиатора - пластмасов - 20 лв. Ляво странично огледало ел- 15 лв. Дясно странично огледало ел- 15 лв. МАСлен радиатор със здражи маркучи 20лв АМОРТИС ьори задна врата - 5 лв./бр. Компресор за климатик - 10 лв.за части Воден радиатор - 60 лв. Вентилатор на радиатора - 20 лв. Вентилатор за климатик - 40 лв. Водна помпа - 15 лв. /2 БРОЯ ИМАМ Интерколер - 30 лв. Радиатор климатик - 60 лв. Разширителен съд за антифриза - 5 лв./10 с капачката ГНП - Lucas - 65 лв. Резервоар за гориво - 10 лв. Дюзи - 10 лв/бр Дюза с датчик - 1-ви цил. - 40 лв. Дебитомер - 30 лв Хидравлична помпа - 40 лв Хидравлична рейка - 60 лв. Комплект полуоска с двете карета - 30 лв. Глава - оборудвана - 150 лв. с клапани без вал разпределителен и помпа водна Картер - алуминиев - 30 лв. Ангренажен капак - 10 лв. Турбокомпресор - 100 лв. Всмукателен колектор - 15 лв. Изпускателен колектор - 15 лв. Маслена помпа - 30 лв. Алтернатор - 40 лв. -продаденСтартер -40 лв. Колянов вал -80 лв. Демпферна шайба на колянов вал - 50 лв. Тампони предни за двигател -15 лв./бр. Тампон заден за двигател - 10 лв. Зъбно колело с разпр. вал - 35 лв. Зъбно колело на колянов вал - 5 лв. Скоростна кутия - 150лв . Жило за газ - 10лв Стопове - 20 лв./бр. Моторче за предни чистачки с рамената- 30 лв. Моторче за задна чистачка - 15 лв. Термостат с датчици - 40 лв. на една година Подгревно реле -30 лв. Подгревни свещи - 5 лв./бр. Казанче за чистачките с помпичка - 20 лв. Казанче за хидравликата - 5 лв. /10 със здрави маркучиСервоусилвател - 30 лв. Спирачни барабани - 10 лв./бр. Саморегулиращи се механизми на задни спирачки - 10 лв./бр. Вакуум помпа -30 лв. Ауспуси - всичко 80 лв. /може и отделноангренажен ремък на 10000 -10лвпистов-5лвобтяжна ролка15лв

                      Коментар


                        #12
                        само това ли и трябва :D :D

                        Коментар


                          #13
                          нн

                          Коментар


                            #14
                            здравей колега аз имам браво тд100 питам ГНП-то как е и дюзата с датчика в кво састояние са
                            fiat bravo 1.9 td100

                            Коментар


                              #15
                              Кажи какъв цвят е колата и ако ми допадне цвета сена на предната маска която е на капака.
                              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                              Коментар

                              Working...
                              X