Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

AUTOE-XTRAS.COM

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    AUTOE-XTRAS.COM

    Здравейте!Интересува ме дали някой е поръчвал нещо от този интернет магазин?В няколко теми тук във форума стана дума за крушките на фаровете за Браво/а и в една от тези теми попаднах на този адрес, откъдето да си поръчам комплект H1 Philips Blue Vision къси + габарити. И си поръчах ... но в страницата пише доставка до 3 дена, а аз чакам вече 4-ти. Та питам дали някой е поръчвал и дали това е сериозен магазин?
    Bravo(TM) HGT

    #2
    аз не съм пазарувал от там ,на пръв поглед ми се вижда читав !в раздела за крушките имаше 2 такива ,които са забранени за движение по пътищата ,някой има ли представа за какво става дума ???
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      аз съм поръчвал. поръчката ми беше изпълнен в посочения срок. много ми допадна, че има на разположение нялокло варианта за плащане, а не само в брой при доставка.П.С. - до колкото си спомням, при поръчка изпращат мейл със статуса на поръчката. ти получил ли си такъв?
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        charlie написа:
        аз съм поръчвал. поръчката ми беше изпълнен в посочения срок. много ми допадна, че има на разположение нялокло варианта за плащане, а не само в брой при доставка.П.С. - до колкото си спомням, при поръчка изпращат мейл със статуса на поръчката. ти получил ли си такъв?
        Да получих, той е автоматичен майл. 1 минута след поръчката вече беше в пощата ми. Но крушки все още не съм получил
        Bravo(TM) HGT

        Коментар


          #5
          сега се сетих - на мен ми се и обадиха по телефона, абе въобще сравнително гладко протече поръчката и доставката...
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            а ... ето какво получих преди минути
            Вашата поръчка е изпълнена и ще пристигне в четвъртък на посочения от Вас адрес сфирма Спиди.С поздрав,autoe-xtras.com
            Това вече е друго Значи от "max 3 дена" стана "max 5 дена" ... но както и да е. Дано всичко е наред.
            Bravo(TM) HGT

            Коментар


              #7
              Крушките, които пише, че не стават за каране по пътищата, са предназначени за спортни автомобили и са много по-силно (виж им мощността - 90W ако не се лъжа)
              Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
              Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

              Коментар


                #8
                А бе, сайта е добър, но не мога да кажа същото за цените, че и за срока на доставка, имам чувството, че ги поръчват за изработка!!!Нали в София има добър магазин на Филипс, там как са цените?

                Коментар


                  #9
                  hit-ko написа:
                  А бе, сайта е добър, но не мога да кажа същото за цените, че и за срока на доставка, имам чувството, че ги поръчват за изработка!!!Нали в София има добър магазин на Филипс, там как са цените?
                  Vision Plus са 14,40 бройката
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Получих крушките. Смених ги. Първите ми впечатления не са много добри - очаквах бяла светлина със син отенък отстрани. За съжаление пак си е жълто, но просто по-светло жълто(малко по-светло от халогените).На опаковката на крушките е нарисувано едно BMW и прекрасно светят на снимката. За съжаление не е така в действителност. Малко измама се получава, защото всъщност "Blue Vision" няма... Добре, че поне са Philips крушките, иначе да бях сложил ментета досега - те светят по-хубаво като цвят в сравнение с Blue Vision.
                    Bravo(TM) HGT

                    Коментар


                      #11
                      Стига с тия крушки, сменете си фаровете ако искате подобрение ... аз карам със старите крушки на нови фарове, разликата е огромна и разбира се светлината е бяла ... старите фарове бяха потъмнели и определено не се виждаше нищо с тях вечер ...

                      Коментар


                        #12
                        wwweb написа:
                        Стига с тия крушки, сменете си фаровете ако искате подобрение ... аз карам със старите крушки на нови фарове, разликата е огромна и разбира се светлината е бяла ... старите фарове бяха потъмнели и определено не се виждаше нищо с тях вечер ...
                        Ами те фаровете фабрично са си потъмнели
                        Bravo(TM) HGT

                        Коментар


                          #13
                          Хм...не винаги е така, просто понякога с времето фарът потъмнява.
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #14
                            Определено са доста потъмнели фарбричните фарове на всички Bravo/Brava дето виждам по улиците ... и моите бяха, новите са коренно различни ...

                            Коментар

                            Working...
                            X