Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ви е любимия модел за ФИАТ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой ви е любимия модел за ФИАТ...

    На мен една от големит еми мечти е за Фиат 124 СС
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    Мечтата ми е Fiat 131 Abarth Rally ,на второ място Fiat Ritmo 130TC Abarth само да си го лъскам и да си го гледам и да го изкарвам събота и неделя за кеф а за градско Punto GT :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        на мен ми харесва новата Croma :P
        Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
        Lancia Dedra 1.6 91г.

        Коментар


          #5
          ...Brava Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            Веднага след моето Типо идва Стило-то
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              стило

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                Да си призная мечтая за нещо дизелово. Впечатлен съм от това което е Stilo, а цените му на старо стават все по-достъпни.
                хех и на мен все повече ми харесват цените, дори ми се струва че живот и здраве като влезем в ес след 1/2 година ще стават все по достъпни :D сега ми се кара стило 2,4 м. шумахер с ете такива джанти....
                "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                Коментар


                  #9
                  Моята е Fiat Bravo, след него cinquecento ... просто ако имам възможност веднага бих си взел браво, но ще запазя и чинчуечентото ... по някакъв начин ... иначе и Punto Abarth много ме кефи ...

                  Коментар


                    #10
                    Съвсем скоро любимата ми ще стане новото браво
                    FIAT BRAVO 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      Стило 3 врати или Пунто JTD
                      Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                      ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                      Коментар


                        #12
                        Браво и купе.

                        Fiat Tempra 149A3.046

                        Коментар


                          #13
                          Фиат Купе, независимо от модификацията. На второ място - Типо, на трето - Пунто (обикновеното, но и Гранде-то става :D ), четвърто за новата Панда.
                          минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                          Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                          Коментар


                            #14
                            Fiat

                            Най ми харесва като модел PUNTO M1 само двигатела да е от по новите модели .Иначе и новото PUNTO ми харесва .
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #15
                              Прикачени файлове
                              Cupra Fr

                              Коментар

                              Working...
                              X