Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фаталната събота вечер...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фаталната събота вечер...

    Здравей те колеги и приятели,дълго време ме нямаше по срещите на клуба поради причината че колата беше в сервиз но в събота вечер на военна рампа се размазахме 2 коли и мойто Браво бе смазано отпред.Едно приятелче с Рено коч меган караше пред мен и направи обратен завой без да погледне в огледалото и аз му влезнах в лявата врата някаде с 100 км/ч стана мазало счупих предното стъкло с глава хич не беше приятно но такъв е живота.Някой разбрал ли е за случката каза ха ми че колята била снимана и качена в нета...всички казаха че това е първата катастрофа от незаконните гонки,това сега не е толкова важно а да си оправя колата,ако знаете нещо за съботния инцидент пишете.
    Fiat Bravo GT 1,8 16V

    #2
    http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=7292

    Коментар


      #3
      тъпа история брат сега пак по сервизи поне ти си жив и здрав
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        така е, майната й на колата- важното е, че ти си здрав. пък дано като походиш пеш да ти доиде малко акъла.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          pakumba написа:
          така е, майната й на колата- важното е, че ти си здрав. пък дано като походиш пеш да ти доиде малко акъла.
          ... поне да слагаш колана.
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #6
            ако беше с колан нямаше да имаш цицина и счупено стъкло. аз заради колан преди 5 месеца се отървах само с подута устна от хвръкнало парче от стъклото. важното е че сте добре и ако сте вярващи няма да е лошо да палните по една свещ в някоя църква.
            UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

            Коментар


              #7
              е това гонки ли са с по 100 км/ч в час ,я се стегнете ей така едни приятели тая година по баловете направиха верижна катастрофа 4 коли ,най -гадно е приятел да те блъсне !
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                бате сичко се оправя в тоя свят само живота нетова тенекета, ламарини и всичко се изправя и оправячовек обаче не мое да го изправиш или да го китосашда си жив и здрав пък колата ти пожелавам чисто нова да караш
                Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                Коментар

                Working...
                X