Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo се завръща!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo се завръща!!!

    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=903190Мисля че това е добре! :о)

    #2
    Re: Bravo се завръща!!!

    леле мале леле мале леле мале!!!!
    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
    Lancia Dedra 1.6 91г.

    Коментар


      #3
      явно снимката, на която пишеше Браво на задния капак не е била случайна
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        хвалаааа
        Fiat Stilo JTD ....sold
        Volvo C 70 ....

        Коментар


          #5
          Супер! Винаги съм вярвал че няма начин да не излезе продължение на една от най-добрите и успешни модификации!
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            дано е хубави дано топ двигателя е бензиново турбо, е......л съм ги в комънрейлите и дизелите и икономичността.нека има дизел, ама топ ДВГ като е дизеляк мани :D :D :D
            SASTEZATEL

            Коментар


              #7
              krum_ktk написа:
              дано е хубави дано топ двегателя е бензиново турбо, е......л съм ги в комънрейлите и дизелите и икономичността.нека има дизел, ама топ ДВГ като е дизеляк мани :D :D :D
              все ще измислят нещо от рода на HGT да речем Abarth :D то и Стило има такава версия - 2,4 - 170 PS
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                знам, даже може да ми се усмихне щастието за тест на стилото 2.4 "Покарай нов дизел и пак ще поговорим" - карал съм доста покарай ти бензиново турбо :D и кажи кое върви повече
                SASTEZATEL

                Коментар


                  #9
                  СУПЕР!! Ама мен лично много ме е яд защото няма да се произвецда СТИЛо...зА мен това е прекрасен автомобил... просто удряконкуренцията в земята и като външен вид и като всичко, но защо по дяволите не може да се продаде добре незнам жалко за стило

                  Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                  Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                  Добло 02' 1.9 D- ех
                  Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                  Коментар


                    #10
                    VFTI написа:
                    СУПЕР!! Ама мен лично много ме е яд защото няма да се произвецда СТИЛо...зА мен това е прекрасен автомобил... просто удряконкуренцията в земята и като външен вид и като всичко, но защо по дяволите не може да се продаде добре незнам жалко за стило
                    ае стига бе - 4вратото стило си е безлично, да не казвам направо грозно (язък че италианци са го мислили)! виж 2вратото е по добре, но като цяло, фиат правят добре че махат стилото от продуктовата линия...
                    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                    Коментар


                      #11
                      krum_ktk написа:
                      дано е хубави дано топ двигателя е бензиново турбо, е......л съм ги в комънрейлите и дизелите и икономичността.нека има дизел, ама топ ДВГ като е дизеляк мани :D :D :D
                      А... хайде без такива изказвания моля! Почети малко за да научиш, че автомобилите с дизелови двигатели спрямо бензиновите при нови автомобили водят с 60-70% продаваемост в зависимост от държавата! При стари автомобили от 5 до 10 годишни на Горубляне дизелови спрямо безнзинови се купуват 50 на 50%, а при автомобилите до 5 години търсенето на дизели е по-голямо!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Аз разбрах сега за Bravo че ще има ново... а ще има ли пак по-голяма сестра то - Brava или традициите вече не са това което бяха?
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #13
                          Vladim написа:
                          krum_ktk написа:
                          дано е хубави дано топ двигателя е бензиново турбо, е......л съм ги в комънрейлите и дизелите и икономичността.нека има дизел, ама топ ДВГ като е дизеляк мани :D :D :D
                          А... хайде без такива изказвания моля! Почети малко за да научиш, че автомобилите с дизелови двигатели спрямо бензиновите при нови автомобили водят с 60-70% продаваемост в зависимост от държавата! При стари автомобили от 5 до 10 годишни на Горубляне дизелови спрямо безнзинови се купуват 50 на 50%, а при автомобилите до 5 години търсенето на дизели е по-голямо!
                          абе са ми предлагат едно запазено ферари, дизеляк ’98 - мисля да ми се фърлям сравнение между дизелов и бензинов мотор е трудно да се прави - идеите са им различни. това е все едно да кажеш голфа е ного убав - продава се повече от ферарито
                          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                          Коментар


                            #14
                            АвтопресНовият FIAT Stilo ще е BravoJun 21, 2006 Вече е известно името на приемника на досегашния успешен модел на FIAT Stilo. Новата кола ще носи името на друг фиат, окичил се преди няколко години с титлата "Автомобил на годината" - FIAT Bravo. Предишният модел с това име се произвеждаше до 2001 година, когато беше заместен от Stilo. Твърде е вероятно със старото ново име във FIAT да се надяват новата кола да има подобен успех, какъвто успя да постигне "дядо" й.По всяка вероятност новата кола ще видим на изложението в Париж, а тя ще влезе в шоурумовете през следващата година. Според бранд-мениджъра Лука ди Мео, имената на новите модели на FIAT, са всъщност като семейно наследство, което е прието добре да се съхранява в Италия от поколение в поколение. Според него е планирано новият FIAT Bravo да се произвежда минимум в 120 000 екземпляра годишно, което е с почти 50 000 автомобила в повече, отколкото е сегашното производство на FIAT Stilo.

                            Коментар


                              #15
                              Mitko написа:
                              charlie написа:
                              Vladim написа:
                              krum_ktk написа:
                              дано е хубави дано топ двигателя е бензиново турбо, е......л съм ги в комънрейлите и дизелите и икономичността.нека има дизел, ама топ ДВГ като е дизеляк мани :D :D :D
                              А... хайде без такива изказвания моля! Почети малко за да научиш, че автомобилите с дизелови двигатели спрямо бензиновите при нови автомобили водят с 60-70% продаваемост в зависимост от държавата! При стари автомобили от 5 до 10 годишни на Горубляне дизелови спрямо безнзинови се купуват 50 на 50%, а при автомобилите до 5 години търсенето на дизели е по-голямо!
                              абе са ми предлагат едно запазено ферари, дизеляк ’98 - мисля да ми се фърлям сравнение между дизелов и бензинов мотор е трудно да се прави - идеите са им различни. това е все едно да кажеш голфа е много хубав - продава се повече от ферарито
                              Айде да няма Ако искаш отвори една тема за дизела в "Общи приказки" и ще ти напиша много неща за съвременните дизели и за това колко те не вървят.
                              съгласен съм колега, и двата типа коли си имат почитатели, които имат основания да ги предпочитат.Аз просто исках да кажа, че ми се ще, като як фен на браво /ХГТ/ да имат мощен бензин, за предпочитане с турбо за ТОП двигател. да се спазят спортните традиции на марката :D :D :D
                              SASTEZATEL

                              Коментар

                              Working...
                              X