Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шкода Октавия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шкода Октавия

    Здравейте колеги. Помните ли преди 30-на години по пътищата все още се срещаха едни доста симпатични чешки автомобилчета - Шкода Октавия и Шкода Фелиция. Баща ми беше собственик на една Октавия - производство 1958 и с нея са свързани най-раните ми детски спомени за автомобилите. Още помня плътния глас на двигателя и и твърдото и возене. Имам голямо желание да притежавам такава. Да я възтановя сам до най - малкия детайл и после да си я карам. Знам че това е форум на Фиат, а и харесвам и аз италианските автомобили/ все пак карам такъв/ но ако някой знае да се продава такава шкода или някаде да е захвърлена Моля Ви дайте информация!Предварително благодаря!

    #2
    Re: Шкода Октавия

    BAMZI написа:
    Здравейте колеги. Помните ли преди 30-на години по пътищата все още се срещаха едни доста симпатични чешки автомобилчета - Шкода Октавия и Шкода Фелиция. Баща ми беше собственик на една Октавия - производство 1958 и с нея са свързани най-раните ми детски спомени за автомобилите. Още помня плътния глас на двигателя и и твърдото и возене. Имам голямо желание да притежавам такава. Да я възтановя сам до най - малкия детайл и после да си я карам. Знам че това е форум на Фиат, а и харесвам и аз италианските автомобили/ все пак карам такъв/ но ако някой знае да се продава такава шкода или някаде да е захвърлена Моля Ви дайте информация!Предварително благодаря!
    Преди 7-8 години имахме такава шкода кабрио-голема ретромания беше и беше даже със долни сменени скорости червена на цвят
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      Наистина тoвa e мнoгo симпатичнa кoлa На бащата същo бeшe чeрвeнa, a пoслe я нaпрaви нeбeснoсиня. Ех - нямaу, вeчe тaкивa кoли - истински - дa чуваш двигателя и дa усещаш сaмaтa кoлa, кaтo чaст oт сeбe си.

      Коментар


        #4
        Голяма мaния сa и кабриолетите!
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Eто тук ще намериш сродни души http://www.skodaowner.org/forum/index.php
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            DEYAN IYI - благодаря! :D Ще обявите им

            Коментар


              #7
              Темата е стара, но може да има още интерес:http://octavia62.hit.bgВече е продадена!

              Коментар

              Working...
              X