Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Черно Х 1/9 в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Черно Х 1/9 в София

    Mitko написа:
    Вчера със сватбената колона по бул. Борис III изпреварихме едно черно и доста запазено Х 1/9. Знае ли някой нещо за собственика. Колата има стикер с италианското знаме отзад, с бял кожен салон е и под регистрационната табела има capitolia.com
    Колата се продаваше повече от година именно от Капитолия... според специалистите там е произведена 199... и някоя си година... и цената и беще около 8000 лева !!!! интересен е факта, че последото Бертоне х 1/9 е произведено - 1989г.! но за колите в Капитолия явно това не важи. Колата я караше една от мутрите дето се моткат по паркинга и беше " супер компетентен" по тези коли. Когато отидох с моята кола да гледам въпросното Бертоне, за една бройка да си изям боя.
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    #2
    Re: Черно Х 1/9 в София

    x 1/9 написа:
    Mitko написа:
    Вчера със сватбената колона по бул. Борис III изпреварихме едно черно и доста запазено Х 1/9. Знае ли някой нещо за собственика. Колата има стикер с италианското знаме отзад, с бял кожен салон е и под регистрационната табела има capitolia.com
    Колата се продаваше повече от година именно от Капитолия... според специалистите там е произведена 199... и някоя си година... и цената и беще около 8000 лева !!!! интересен е факта, че последото Бертоне х 1/9 е произведено - 1989г.! но за колите в Капитолия явно това не важи. Колата я караше една от мутрите дето се моткат по паркинга и беше " супер компетентен" по тези коли. Когато отидох с моята кола да гледам въпросното Бертоне, за една бройка да си изям боя.
    Въпросната кола която си видял е моя. Какво те интересува?

    Коментар


      #3
      Съмнява ме да го интересува нещо, защото доста време беше притежател на "Бертоне" х1/9.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Re: Черно Х 1/9 в София

        StrikeIT написа:
        Въпросната кола която си видял е моя. Какво те интересува?
        Интересно ми е кой модел е точно. Аз имах Бертоне 1.6 Карбуратор от 82 година. Невероятен автомобил. Сега си търся пак такава кола. Ако имаш идея да продаваш твоята.....
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #5
          Хах не мисля да я продавам моята Моделът е като името ти и мисля че е 89 година колата. Мога да ти дам снимки ако искаш.

          Коментар


            #6
            StrikeIT написа:
            Хах не мисля да я продавам моята Моделът е като името ти и мисля че е 89 година колата. Мога да ти дам снимки ако искаш.
            става ! качи да я видим твоята красавица
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #7
              Сега си търся пак такава кола. Ако имаш идея да продаваш твоята.....
              Старата любов - ръжда не хваща!И аз продължавам да търся такава!

              Коментар


                #8
                Я вижте какво ви намерих ТУК...
                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                Търси се..

                Коментар


                  #9
                  FIRE 8V написа:
                  Я вижте какво ви намерих ТУК...
                  Пу си за мен !!!! това е баш като моето ! искам си го
                  lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                  ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                  Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                  Коментар


                    #10
                    x 1/9 написа:
                    FIRE 8V написа:
                    Я вижте какво ви намерих ТУК...
                    Пу си за мен !!!! това е баш като моето ! искам си го
                    Хах ами ако те изпреваря
                    Fiat Uno 70SX

                    Коментар


                      #11
                      H8ME написа:
                      Хах ами ако те изпреваря
                      е... здраве да е ! аз се боря с един немец сега за неговото, а а много пари му иска! иначе колата е страхотна и е фабрично реставрирана и рециклирана като гледам .. някой ме е изпреварил ! каката каза, че е продала колата
                      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                      Коментар


                        #12
                        Признавам си не съм аз
                        Fiat Uno 70SX

                        Коментар


                          #13
                          Re: Черно Х 1/9 в София

                          x 1/9 написа:
                          StrikeIT написа:
                          Въпросната кола която си видял е моя. Какво те интересува?
                          Интересно ми е кой модел е точно. Аз имах Бертоне 1.6 Карбуратор от 82 година. Невероятен автомобил. Сега си търся пак такава кола. Ако имаш идея да продаваш твоята.....
                          Колега в Слатина има едно жълто - доста е позанемарено и не знам дали се продава...ама може да се види...

                          Коментар


                            #14
                            Re: Черно Х 1/9 в София

                            Buch написа:
                            Колега в Слатина има едно жълто - доста е позанемарено и не знам дали се продава...ама може да се види...
                            Дай някакви по точни кординати.

                            Коментар


                              #15
                              Re: Черно Х 1/9 в София

                              karal fiat написа:
                              Дай някакви по точни кординати.
                              София, кв. Слатина, кръстовището на ул. Каймакчелан и ул. Живко Николов - между бл. 1 и бл. 14 паркирано е в едни тревни площи между двата блока. Аз успях да го видя отдалече. Жълто е на цвят накичено с някакви грозни спойлери май..Но не изглеждаше лошо външно. Нямах време да поразпитам за него, нито да го снимам. Видях го там преди един месец и си мисля че не се е движило отдавна.....

                              Коментар

                              Working...
                              X