Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг ли?!? Кой разбира, тук се спира!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг ли?!? Кой разбира, тук се спира!

    :D http://e-bane.net/modules.php?name=F...ic&p=4556#4556
    Alles in Ordnung

    #2
    Я и аз да се похваля че гледам че тука се ръсят празни приказки е тва отдолу е моята кола 20 000 об/мин 4000 к.с с двигател от Алеко е с 4 турбо компресора,три на мотора и един в багажника,ел стъкла кат ги пипне6 и мааа ток (за тва е и табелата на стъклата "маааа ток пайсеееее" ),4х5 е 6тото резервната е в процес на разработка да е движещо колело,с лети джанти е (сам съм си отливал от тесто за соленки),4иста кожа са седалките,тя е изкуствена ама е много чиста,нема едно петънце пилешка е.Иначе колата не е нещо особено никой не и харесва цвета щото е боядисана със моливи Jolly,сега мисля да слагам печка в купето,щото от гледна точка на олекотяването й махнах камината,отзад съм сложи 10 ауспуха щото е много мощна и не беше достатъче само един,багажника е със розов китеник облицован,спешно си търся негърче дет да си клати главата щото отзад на стъклото сякаш нещо липсва.Колата е пълна инжекция щото съм наркоман и без инжекции съм за никъде,тече ми пяна от устата.Сега мисля да улекотя маховика с идеята да се форсира по лесно че ми се струва че сега е някак си забавено.Ще слагам 30" джанти щото с тия не мога да тругвам (много боксувам) и она ден като забоксувах и се заорах в тунела на Люлин.Пилил съм главата,пуснах й стружка 18 сантиметра,буталата им направих фаски 14 сантиметра и сложихме спортни от ЗИЛ Г130 дългата база.Спирачките са V-Brake Shimano Deore с графитни калотки.ААА да не забравя,затъмних стуклата със шкурка 80,трева да ви кажа че сега почти нищо не се вижда,ама тва е с цел да не ми гледат касетофона тип чешма дет е 8000 вата при минус 200 ома.Имам бас щайга от ягоди,зех я много тънко от един циганин,беше я приготвил за огрев на GANGSTA чаветата.Просто не знам ко ви чака като дойда на божурище с нея,ама искам по 100 кинта от човек щото искам да си зема сини пръскалки със бяла светлина,а също съм хвърлил око на един черен неон за под предната броня свети много ярко черно.Ето щях да забравя отзад сложих антикрило от запорожец 2006 година (тия дет са битурбо) и сега като дигна по-голяма от звуковата скорост и ми изпускат задните амортисиори щото тягата е голяма и ги свива првкалено много,Та по тоя въпрос ако на някой му се намира антикрило от МИГ-21 4е нещо на ластиците изоставам над 550-600 км/ч снимката на колата може да видите по надолу,снимал съм я в банята на баба ми в Белите Брези още снимки по натам че нета ми е бавен и не мога да ги тегля от Google
    Яката работа

    Коментар


      #3
      Е те т’ва е истинския автомобил(с ударение на второто О).Обаче само да знаете каква машинка има в Младост 1 на кооперативния пазар!Тия дена ще я издебна да я снимам за да Ви я покажа-такова чудо едва ли второ имаЯпонска е колата,има по нея около 10 ролки жълт изолирбанд,15-тина антени със светещи на върха им кутийки от шоколадови яйца(виждал съм я и през ноща-при разстояние над 5 м. до "обекта" не може да се различи какво точно е това срещу/пред теб),спойлери тип "направи си сам" и безброй халогенкиАбе изчакаите само снимка да и направя
      SKODA 105L '78
      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
      FIAT 126p '89
      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
      GRANDE PUNTO 1.2 '06

      Коментар


        #4
        Тук има богата колекция от смешни "коли"!http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...F3%ED%E8%ED%E3

        Коментар

        Working...
        X