Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части от ФИАТ Стило 1.9 JTD 3 врати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части от ФИАТ Стило 1.9 JTD 3 врати

    Здравейте, колеги, продавам някои части от/за ФИАТ Стило 1.9 JTD, триврато, произведено 7-ми месец 2002г.:- десен стоп 70лв- задна, дясня лайсна на калника (на задния десен панел) 15лв- заден мост ( свален е от купето, тампоните заедно със стойките им са на моста, има амортисьори и пружини. Няма ги само датчиците за ABS-a. За мен, дисковете не стават) - 200лв- дясно огледало ( с електрическо управление и подгряване) - 50лв- преден десен калник ( има забележки ) - 25лв- трета врата ( "гола" врата, стъкло и тапицерия, отново със забележка) 40лв- 3 метални джанти 15 цола, J 6 и 1/2, ЕТ 43 ( две от джантите са с летни гуми, които с много фантазия стават за едно лято, а третата е със зимна гума) 25лв за брой- тапицерията ( ако може така да се нарече) в багажника ( препоръчително е да се изпере, но не е захабена или скъсана ) 20лв - задна седалка 50лвконтакти:0894 795 077 Славчолични съобщения, тук във форума mustakerski@yahoo.comОт София съм, мога да пращам с който куриер поискате, за сметка на копувача.
    Прикачени файлове
    Punto 1.9JTD
    AR 75 2.0 TS

    #2
    Здравей колега,Случайно да имаш подлакътник,темпомат или декоративни прагове?
    Fiat Stilo 1.2 - 16v
    80hp - 6 Speed '02

    Коментар


      #3
      Не, съжелявам.
      Punto 1.9JTD
      AR 75 2.0 TS

      Коментар


        #4
        трети стоп 15лв капачката за резервоара 20лв (тази която е част от купето)въздуховода за задните седалки с пепелника 20лв
        Punto 1.9JTD
        AR 75 2.0 TS

        Коментар


          #5
          стопът е продаден
          Punto 1.9JTD
          AR 75 2.0 TS

          Коментар


            #6
            Колега Имашли пластмасата до педала на съединителя.Кантарчето на пасажерската седалка.

            Коментар

            Working...
            X