Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo, brava 1.4 12v НА ЧАСТИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo, brava 1.4 12v НА ЧАСТИ

    И 2та фиата са с удъри отпред. От бравата са останали малко неща. Продадени са мотор, кутия, и разни неща по ходовата част. Бравото все още е цяло. 1.4 12В с ел. пакет и климатик. До последно колата е била в движение до удъра. Разпределителния вал е поизносен. Ходовата част е перфектна. Ще изборя нещата който нямам- преден капак, предна броня, ляв калник. Всичко друго го имам в наличност. До ден 2 ще снимам колата и ще пусна снимки. За повече информация 0894020031 или лс

    #2
    Ето малко снимки и цени: http://barny89.snimka.bg/automobiles...оростна кутия- 160лева.- кутията е в перфектно състояние. Все още е на колата и може да се пробва.Лети джанти 14ки с хубави гуми- 150лева.газова уретба от А до Я- 120лева с малка бутилкарадиатор воден- 60лв. 2бр имамрадиатор климатик 60лв.фарове ляв и десен- 30лв. бройкалник десен- със забележка 15лв.бенз. помпа- 50лв.стопове- 30лв. за брой общо 4бр.компресор климатик 80лв.стартер 60лв.динамо- 60лв.врати оборудвани 80лв. за бройзадна броня 50лв.пр. стъкла- 70лв.странични стъкла по 20 лв.табло уреди- 40лв. имам от брава и бравоако на нещо няма цена питайте.

    Коментар


      #3
      Скоростната кутия е продадена.

      Коментар


        #4
        трябва ми бензиновата помпа и предните амортисиори ако стоят ми кажи кога можеш да ми ги пратиш
        fiat brava s.x. 1.4 12v .1997g.

        Коментар


          #5
          Бензинова помпа 50 лева а амортисиорите 60 двата. Мога да ти ги изпратя о всяко времеДжантите продадени.

          Коментар


            #6
            нагоре.

            Коментар


              #7
              Без задна броня

              Коментар


                #8
                Аиде колега че трябва да хвърлям купето тези дни. Всичко на промоция

                Коментар

                Working...
                X