Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плазмен Катализатор - вдига мощността между 8 и 14%

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плазмен Катализатор - вдига мощността между 8 и 14%

    Причината да я продавам е, поради факта, че плазмата е за автомобили с делко. Остана ми от самарата и бях много доволен. Новото ми Браво, обаче е с бубини на всеки цилиндър и за него трябва да си купя, малко по-различен модел плазма. Машинарийката е изцяло българска разработка, на един доста възрастен и доста гениален инженер и е патентована. Поставяна е и изпитана на хиляди автомобили. Ако не се лъжа първият модел е от началото на 90-те и е модифицирана и подобрявана до ден днешен.С две думи, какъв е принципът на работа:Увеличава времетраенето на искрата 1000 пъти, което подобрява значително процеса на горене и води до: - По-стабилна и тиха работа на двигателя - Увеличена мощност 8 - 14% - Намален разход на гориво - Намалени вредни емисии, което можете да го видите на газ анализатор при включване и изключване на устройството и е доказателство за неговата ефективностПлазмата я давам за 140 лв + 20 лв. за монтаж и направо доплащам на майстора още 60 лв. да ми постави плазмата за фиата. Ползвал съм я половин година и мисля, че има още 2 години и половина гаранция.тел. 0887 25 28 25 - Илия(телефона ще бъде включен от другата седмица, че го изгубих, до тогава може да отговаряте във форума)

    #2
    Според производителя мощността се увеличава до 7-9% Мисля ще е полезно за потенциалните купувачи -http://picts.atspace.com/index_files/Page367.htm

    Коментар


      #3
      По-изчерпателен пост, здраве му кажи. Мерси за допълнението.

      Коментар


        #4
        това изглежда доста добър продукт, ма много пари- ле леееееееее
        Tofas- Sahin 1.6 карб.

        Коментар


          #5
          Аз го плащах на Дедрата 230 кинта преди 2 години
          Пауър из нотинг уитаут гума
          Cinq 16v , Delta 1 2.0

          Коментар


            #6
            един приятел си пати от това

            Коментар


              #7
              pugsy написа:
              един приятел си пати от това
              Е това българина равен няма!!Дай да плюем всичко. За плазмата гарантирам, че е работила перфектно половин година на Самарата, а приятел ми я препоръча, който първо си беше сложил на Голф2 а после и на Голф3 и в двата случая е страшно доволен.А сега обясни как си пати твоя приятел, че плазмата му е виновна.

              Коментар


                #8
                забранено е да споделя ли или кво

                Коментар


                  #9
                  pugsy написа:
                  един приятел си пати от това
                  ОК, ако наистина си е изпатил твоя приятел, сподели, за да знам да не слагам и аз. Но дай някакви подробности в какво точно се е характеризирал неговия проблем. Всеки може да каже това не става (и доста хора го правят) ей така просто защото е чул нещо или има лошо отношение, поради някакви съображения. Дори в съда обвиняемият се счита за невинен до доказване на противното, а ти дори не каза какви са му били проблемите на твоя приятел - просто даваш заключение - не става.

                  Коментар


                    #10
                    filiar написа:
                    pugsy написа:
                    един приятел си пати от това
                    ОК, ако наистина си е изпатил твоя приятел, сподели, за да знам да не слагам и аз. Но дай някакви подробности в какво точно се е характеризирал неговия проблем. Всеки може да каже това не става (и доста хора го правят) ей така просто защото е чул нещо или има лошо отношение, поради някакви съображения. Дори в съда обвиняемият се счита за невинен до доказване на противното, а ти дори не каза какви са му били проблемите на твоя приятел - просто даваш заключение - не става.
                    Не е изключено момчето да казва истината Неговият приятел си е патил, защото устройството най-вероятно е монтирано от 3-то лице ("майстора" пред блока) което не е оторизирано за сервизен монтаж Обикновено в БГ решаваме, че сме големи "майстори" и "спестяваме" цената на монтажа, а всъщност си го набиваме тройно, защото сме дървени философи и не разбираме от всичко, за да правиме какво ни скимне п.с. Всеки има право на мнение, затова дайте да се уважаваме
                    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                    FIAT Punto 99' 1.7 TD

                    Коментар


                      #11
                      като го взе ми каза,че го е взел от човек който го е направил монтирахаго на астра и след време му се запали инсталацията

                      Коментар


                        #12
                        Значи от 230 кинта 50 бяха за монтаж, и то от представители .Една година нямах проблеми, така я продадох и доколкото знам още няма проблеми
                        Пауър из нотинг уитаут гума
                        Cinq 16v , Delta 1 2.0

                        Коментар


                          #13
                          нека някой който е слагал да каже дали наистина колата му върви повече и дали наистина пада разхода.
                          АLFA ROMEO 146 TI

                          Коментар


                            #14
                            ixibit написа:
                            нека някой който е слагал да каже дали наистина колата му върви повече и дали наистина пада разхода.
                            Като доказателство само ще напомня следната зависимост:По-ниско ниво на вредните емисии = по-пълно изгаряне на горивната смесПо-пълно изгаряне = повишаване на КПДПовишаване на КПД = намаляване на разходаПонижаването на нивото на вредните емисии лесно се отчита на газ анализатор, тъй-като само с изключване на един куплунг се прекратява работа на плазменото запалване, а автомобила продължава работа със своята запалителна система. Теста е изключително лесен и напълно доказва полезността от устройството. Колкото и да ви убеждавам и да ви разказвам легенди за максимална скорост или понижен разход, по-конкретно и то лесно визуализируемо доказателство няма как да дам. Правите теста, мисля че инженера и на своята кола е поставил такова устройство, виждате резултата и преценявате. Адреса и телефона ги има по-горе. Всеки може да отиде и да се увери сам. Цената на плазмата от инж. Бъчваров е 190 лв. Мойта я продавам за 140. Мисля, че няма да има проблем да го спазаря да даде пълната гаранция.

                            Коментар


                              #15
                              ixibit написа:
                              нека някой който е слагал да каже дали наистина колата му върви повече и дали наистина пада разхода.
                              При теб с двете свещи нещата седят много по-добре Доста високо КПД дава ТС-а за разлика од тези с по 1 свещ Незнам защо точно ти търсиш При теб, ако има разлика ще е минимална
                              http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                              Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                              FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                              FIAT Punto 99' 1.7 TD

                              Коментар

                              Working...
                              X