Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам адвансатор A.E.B. pic up60

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам адвансатор A.E.B. pic up60

    адвансатора става за браво ,мареа ,стило и др. коли производство след 1996 г , купих го за моята кола но се оказа ,че е стара и не е подходящ за колата .аз го взех за 130 лв продавам го за 100 като ако иска някой маже и да му го монтирам за тази цена , от Пловдив съм разбира се ще го изпрата и с еконт ако трябва . тел 0888 620 815

    #2
    Re: продавам адвансатор A.E.B. pic up60

    mdinkov написа:
    адвансатора става за браво ,мареа ,стило и др. коли производство след 1996 г , купих го за моята кола но се оказа ,че е стара и не е подходящ за колата .аз го взех за 130 лв продавам го за 100 като ако иска някой маже и да му го монтирам за тази цена , от Пловдив съм разбира се ще го изпрата и с еконт ако трябва . тел 0888 620 815
    LPG AEB Timing Advance Processor PICK UP 60Казва се тайминг адванс процесор и променя ъгъла на запалване.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      да така му е техническото название само малко си сгрешил, има превключвател който прави възможно употребата му за пропан-бутан и метан .също така приемам и оферти за бартер за такъв който става за моята кола ( ланча дедра 1.8 8 клапана 94г ) даже този вариянт е по-подходящ за мен .

      Коментар


        #4
        up

        Коментар


          #5
          up :D

          Коментар


            #6
            up

            Коментар


              #7
              при интерес ще се договорим за цената .

              Коментар


                #8
                up

                Коментар


                  #9
                  хайде хора бартер най-ми отърва

                  Коментар


                    #10
                    Колега за какви коли става аванс процесора , имаш ли документация за него ?

                    Коментар


                      #11
                      този модел има три разновидности, уточни коя е твойта.и е добре някой да каже кой ДВГ на ФИАТ са с 58 зъба на ’шкиве’

                      Коментар


                        #12
                        u_bo Имам UP60 но немога да разбера кои модел е , на кутията отзад има следната маркировка:AEB 522-A0890321 mod Brevettato Ще се радвам да ми помогнеш кои е от посочените три модела 522 в таблицата И възможно ли е да се свържи на автомобил но с датчик на хол?

                        Коментар

                        Working...
                        X