Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Удължение на броня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Удължение на броня

    някой слагал ли си е удълвението за задната броня на типо и ако някой е слагал нека да каже дали става хубаво и къде ги има

    #2
    Re: Удължение на броня

    pugsy написа:
    някой слагал ли си е удълвението за задната броня на типо и ако някой е слагал нека да каже дали става хубаво и къде ги има
    карал ли си кола с престилка,или мислиж да е държиш само пред блока
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      нещо не те разбирам за седенетоКарал съм с удължението една алфа.

      Коментар


        #4
        Предполагам Selqatin иска да те предупреди, че е трудно да не счупиш "удължението" в някоя дупка/бордюр. Моето Сеатче има не повече от педя отпред и трябва да се съобразяваш малко как караш. Затова и още се колебая за спортно окачване на Фиата...

        Коментар


          #5
          еми щом питам значи искам да си сложа пък ще му бера грижата.Та някои зняе ли нещо по въпроса

          Коментар


            #6
            Споко pugsy, не ни бий! Що не отидеш при оня Сиджи, той има за Типо някои работи. Може даже да има готови и да наложите да видиш как ще стои. За качеството на изработка обаче...

            Коментар


              #7
              от него не ми се ще,и по скоро ме интересува ако някои знае цена на това удължение

              Коментар


                #8
                мИ що не фанеш да минеш през магазина им до пазара Красна поляна Не хапят питаш ако ти кажат че нямат отиваш в работилницата им и готово.. ОД колкото си спомням не си толкова далече от Красна поляна

                Коментар


                  #9
                  Погледни тук-http://www.lion-tuning.com/fiat/fiat.htmТоя бачка със Сиджи, цените са на едно. А когато изделието ти е направено за Типо точно, значение има само начина на захващане, кит и боя. Можеш да го оставиш на някой твой бояджия да до китне и боядиса.

                  Коментар


                    #10
                    Capoeira написа:
                    мИ що не фанеш да минеш през магазина им до пазара Красна поляна Не хапят питаш ако ти кажат че нямат отиваш в работилницата им и готово.. ОД колкото си спомням не си толкова далече от Красна поляна
                    сега съм по близо до работилницата им ама не се сетих Абе там работи една кака и може и да ме ухаме
                    me_to_u написа:
                    Погледни тук-http://www.lion-tuning.com/fiat/fiat.htmТоя бачка със Сиджи, цените са на едно. А когато изделието ти е направено за Типо точно, значение има само начина на захващане, кит и боя. Можеш да го оставиш на някой твой бояджия да до китне и боядиса.
                    много ти мерси точно това ме интересуваше

                    Коментар

                    Working...
                    X