Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам летни гуми 185/60/14

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам летни гуми 185/60/14

    Здравейте, продавам 2 летни гуми 185/60/14 Firestone Firehawk, DOT 4405, на снимките се вижда грайфера-има, но са по- стар дот, за задни стават, до сега ми бяха задни,30 лв за двете.София 0877-110-934
    Прикачени файлове
    PUNTO GRANDE

    #2
    Запазени до събота
    PUNTO GRANDE

    Коментар


      #3
      :D
      PUNTO GRANDE

      Коментар


        #4
        PUNTO GRANDE

        Коментар


          #5
          PUNTO GRANDE

          Коментар


            #6
            Колега нищо лично, но защо се опитвате да пробутвате на други колеги гуми произведени 2005 и карани незнайно колко хиляди километра. Помисли не дай си боже заради такава гума да стане ПТП. Не предлагай да другите неща които сам не би искал да имаш. Това е просто съвет и пак повтарям нищо лично.
            Кара водно кололо
            Fiat Bravo SX 1,4 12 V LPG 8,6/100

            Коментар


              #7
              palmeto написа:
              Колега нищо лично, но защо се опитвате да пробутвате на други колеги гуми произведени 2005 и карани незнайно колко хиляди километра. Помисли не дай си боже заради такава гума да стане ПТП. Не предлагай да другите неща които сам не би искал да имаш. Това е просто съвет и пак повтарям нищо лично.
              Колега, нищо лично, но не ги пробутвам насила на никого, който иска, ще ги вземе, аз минах на 195 размер, иначе и това лято бих ги търкалял, така че, колега нищо лично, но си запази мнението за себе си. Всеки си прави сметка, след като съм написал инфо за тях, за какво да ги използва. Пак нищо лично, но ми е писнало от такива мнения, не по темата и в други теми, на други колеги ( тука не визирам точно тебе), и пак повтарям нищо лично, а като гледам тази тема, май и ти , колега "пробутваш" някакви стари гуми http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=74637 , нищо лично.
              PUNTO GRANDE

              Коментар


                #8
                Всеки си продава каквото си иска . Още повече като си е сложил снимка и описание. А ако иска някой да да ги купи ще си прецени. Все пак затова е форума. Аз също съм качвал теми за продажба и да кажа честно и на мен ми е писнало от излишни коментари и спам. На колегата bravo 77777 успех в продажбата. Между другото ме интересуват тия гуми , ама не съм сигурен колко ще ме одерат куриерите и за монтажа. Все пак ако мога да попитам колегата с колко грайфер са гумите и дали имат нещо криво , бабанки и т.н.
                не подценявайте италианските коли
                Tipo 1.6 (149.C2.046)

                Коментар

                Working...
                X