Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

18.06.06г. - Среща с консултативна цел...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    18.06.06г. - Среща с консултативна цел...

    по същото време - 11ч. в неделя на същото място на Сточна гара.Казвайте кой ще дойде...
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    #2
    Re: 18.06.06г. - Среща с консултативна цел...

    Mazgarev написа:
    по същото време - 11ч. в неделя на същото място на Сточна гара.Казвайте кой ще дойде...
    Е тоя път не съм на работа и ако не мине котка път съм там. Даже може и гаджето да доведа. Доста съм я зарибил по италянките, а и само я карам да ми помага като права някой ремонт :D
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    Коментар


      #3
      На село съм тази седмица, иначе с удоволствие бих дошъл пак да се видим!
      Fiat Punto 1.7 TD

      Коментар


        #4
        Аз чакам някакви мебели в неделя сутринта... ако сме готови преди 11 ще дойда
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          Аз пак пропускам защото съм на работа цял ден (имам да наваксвам от седмицата).Митко да знае да не ми носи чука и другите неща .Успех!
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #6
            Аз имам изпит в понеделник,инак бих дошъл да помогна,защото имам почти всички инструменти за ремонт на фиатчета Вече повече от година и половина си права всичко сам по колата от окачване до леки ремонти по двигателя,ламарини и електроника и интериор...и бих с радост споделил опита си...П.С>на следващата такава сбирка ще дойда 100%,тъкмо ще се запозная с повечето от вас защото не познавам почти никой лично от форума
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар


              #7
              Еее, че да взема тогава да мина, поне за бройка! Не бях планирал човъркане, ама все ще измисля нещо (що пък да не си прегледам чистачките примерно).
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                ще дойда, но ще е 2-3 часа по-късно, дано има някой!
                Bravo, 1.8 16V

                Коментар


                  #9
                  бях там в 13.30, но нямаше никой Мислех, че стоите повече време
                  Bravo, 1.8 16V

                  Коментар


                    #10
                    Аз също съм на изпит утре и днес имах работа до последно...другият път съм свободен.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Наложи ми се да ида в провинцията и за това не бях на срещата... Имаше ли такава въобще, че гледам никой не е писал че е отишъл...?
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар


                        #12
                        Mazgarev написа:
                        ...Имаше ли такава въобще, че гледам никой не е писал че е отишъл...?
                        Имаше! Само главния организатор го нямаше! Виж снимките! :D
                        Tickle написа:
                        бях там в 13.30, но нямаше никой Мислех, че стоите повече време
                        Значи сме се разминали за съвсем малко - този път присъстващите го бяха ударили на лаф мохамет (всичко си им е наред по колите, блазе им! :D ) и като ни напече слънцето, се разбягахме.
                        Прикачени файлове
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #13
                          ех... как съжалявам че не дойдох...
                          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                          Коментар


                            #14
                            Pecho написа:
                            Значи сме се разминали за съвсем малко - този път присъстващите го бяха ударили на лаф мохамет (всичко си им е наред по колите, блазе им! :D ) и като ни напече слънцето, се разбягахме.
                            е сега още повече ме е яд мислех, че просто не е имало среща, а то съм ви изпуснала за малко другият път ще се постарая да съм навреме
                            Bravo, 1.8 16V

                            Коментар


                              #15
                              E

                              Едно ГОЛЯМО благодаря за ключовете и "занимавката" на колегите ..Само дето си опърлих ръката на двуцевката

                              Коментар

                              Working...
                              X