Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.8 16в на части

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.8 16в на части

    Автомобила е със спукан картер и счупено задно стъкло всички части по колата са налични преди да удара картера колата вървеше идеално следкато го ударих съм карал 5 мин наи много колата угасна и несъм я палил повече че ме беше страх да нея повреда повече! Изпращам с Еконт до всяка точка на страната! Цени Народни!!!

    #2
    колега пусни снимки,коя година е,екстри ?

    Коментар


      #3
      1

      Ето снимки! Цените с апо споразумение! Искам да я разкарам по бързо така че всичко давам много ефтино!

      Коментар


        #4
        Колега, дай ми цена за предна дясна панта. Дай и някакъв телефон за връзка.Поздрави
        Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

        Коментар


          #5
          ?

          Пантата на вратата ли?

          Коментар


            #6
            Цена на шофьорската седалка и цвета сив или светлосин е?Трябва ми шофьорския калник,ако е светлосин

            Коментар


              #7
              Отг

              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=855950#855950 Погледни тук се вижда всичко!

              Коментар


                #8
                о

                Имам и 2 седалки от Gt салон черни на цвят обаче пасажерската неиска да се вдига незнам защо казваха ми че може да е от жилото

                Коментар


                  #9
                  1

                  Колата е с климатик, АБС,предни дискови спирачки пройзводство декември 1996 г. има серво, ел. стъкла и огледала!Ето някой цени:Железни джанти с зимни гуми - 100 лвпреден капак - 45лвВрати по - 50 лвСтопове по -25 лвфарове по 40 лв Целия салон 80 лвТабло 25 лвволан без аербег 15 лвЧастите по двигателя ще ги оговаряме допълнително според това на кой какво му трябва! Тел. 0893827294

                  Коментар


                    #10
                    Re: ?

                    ahil_m написа:
                    Пантата на вратата ли?
                    Не колега, трябва ми пантата на предния капак. Моя е грешката, че не съм описал по - подробно. Като седнеш в колата се пада дясна панта. Поздрави
                    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

                    Коментар


                      #11
                      Отг

                      Колега имаш лично! Цените се коментират а до края на другата седмица давам всички части на минимални цени защото ми трябват пари много спешно!!! на принципа кой колкото даде!

                      Коментар


                        #12
                        Днес свалих някой части и ето цените им:Преден капак 40 лвФарове десния 40 левия 35 защото има забелешка на пластмасата отзад утре ще кача снимка да не обяснявам сега!Радиатора за парното 15 лвВодния радиатор 40 лвКалниците по 50 лвПодкалници по 8 лвРезервна гъма чисто нова не е ползвана НИКОГА шиповете си седът!! 25 лв Седалка лява/дясна 25 лв Предна броня в лошо състояние но е с халогените подарък 20лв ВСИЧКИ ЦЕНИ ПОДЛЕЖАТ НА КОМЕНТАР!! 0887660740 или на лични тук!!

                        Коментар


                          #13
                          Каква е цената на черните предни седалки?
                          Маренго 1.9Jtd-110 2002

                          Коментар


                            #14
                            Ето снимки на фаровете!

                            Коментар


                              #15
                              Снимка въздохоотвод

                              Коментар

                              Working...
                              X