Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз за ГТП в Пловдив?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз за ГТП в Пловдив?

    Търся сервиз в Пловдив, в който да ми направят сериозен ГТП - спирачки, фарове... - всичко както си трябва, и ако трябва да се регулира или оправя нещо да го свършат. Да работи след 18 часа, защото тогава се връщам от работа.
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    Колега много си претенциозен Ами сигурно в някое от СБА-тата може да ти свършат това,а?
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      sachma написа:
      Колега много си претенциозен Ами сигурно в някое от СБА-тата може да ти свършат това,а?
      СБА могат да свършат работата, но не работят до толкова късно, до колкото съм запознат със сервизите в пловдив няма такъв който може да изпълни и двете условия
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        Може да свършиш работа без дори да ходиш до сервиза ама да не те уча аз на тия неща
        Знам. Но не искам. Искам да ги свърша както трябва. И май наистина ще трябва да ставам рано, рано та да мина преди работа. Смятам да отида утре в сервиза на СБА, пък ще видим.
        Fiat Ritmo 105TC
        1600cc 105к.с.

        Коментар


          #5
          Днес сутринта минах през пункта на СБА за ГТП. Определено ми харесаха - направиха си хората пълен преглед както си трябва - светлини, спирачки, аптечка, триъгълник, гърнета, газ анализ, провериха ми пожарогасителя, регулираха ми фаровете.Заедно с това се абонирах и за пътна помощ, че ще пътувам доста това лято, пък "дяволът си няма работа." Доволен съм.
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар

          Working...
          X